Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a napsütésben bekenjem...

Ebben a napsütésben bekenjem a kisfiam arcát naptejjel?

Figyelt kérdés
8 hós
2009. ápr. 10. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém is ennyi idős, és a védőnő múlt héten külön szólt, h' mindenképpen kezdjem el kenni, mert az ő bőrük még borzasztóan érzékeny. Nem is önmagában a napsütés káros, hanem a nagyon erős UV sugárzás.
2009. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen .Ma a lányomnak is lekapta egy picit az arcát a nap. Így olyan aranyosak . Csak hát kellemetlen lehet nekik.Inkább kend be minthogy lekapja őt is.
2009. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
inkább árnyékolóval védd
2009. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem!Ma dél körül voltunk kint,nagyon meleg volt,ezért kalapot tettem.Gondolom ti is ültök!Szerintem még nem olyan erös a sugárzás.
2009. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem kend be, én épp a héten vettem meg a naptejet, és elkezdtem kenni (mert az első napsütéses séta után tiszta piros lett a kislányom arca, holott még fekszik a kocsiban és nem napoztattam), nekem azt mondta a védőnő, hogy a tavaszi napsütés éppoly ártalmas, mint a nyári.


6,5 hós kislány anyukája

2009. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp bekenem. Egyszer elfelejtettem véletlen, még szerencse, hogy a baseball sapi nálunk volt így nem égett meg:) 9 hónapos kisfiú anyukája
2009. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképp kend, mert az árnyékban is káros lehet a nap, már ebben a korai időben is. Az ő bőrük pedig még nagyon érzékeny.
2009. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!