Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok zoknit éjszakára 4-5...

Adtok zoknit éjszakára 4-5 hónapos babátokra ha hálózsákban alszik és a szobában 24-25 fok van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én babám is hálózsákban alszik, olyan vékony hogy át lehet rajta látni, mint egy atléta. és reggelre kidugja belőle a lábát a patentok közt. nem adok alá semmit, de én is gondolkoztam hogy hajnalban ez így nem oké. hát eddig nem fázott meg szerencsére. én sem akarom megfőzni szegényt, de azt sem akarom hogy megfázzon. sokszor állok este az ágy mellett hogy mi a fenét adjak rá.
2011. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A mi fiúnk születésétől kezdve hálózsákban alszik. Télen body+rugi+vastagabb hálózsák volt, zokni nélkül. Most ha olyan 27 fok van a szobájában, akkor body+vékony, nyári hálózsák, ha olyan 24-25, akkor vékony, szellős rugi+nyári hálózsák. Zoknit sosem adok rá. Jó így neki, végigalussza az éjszakát.

Én is nyári paplannal alszom, sztem neki is kellemesebb, ha be van fedve a kis teste, még nyáron is.

2011. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!