Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném ha elmondanátok...

Szeretném ha elmondanátok erről a babakocsiról a véleményeteket. Kösz Megéri ennyiér stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel jobban járnál:

[link]

2011. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Espiro v Graco
2011. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elso kocsink Graco volt es alig 7 honap utan kitort az elso kereke egy seta kozben.

Egyik ismerosom ugya igy jart (mindkettonknek ez a tipus volt)

tobbi nagy hatranya: bazi nehez, nagy helyet foglal, nem atfordithato a tolokar (vagy nem lehet az ulest forditani)

ezert az arart sokkal jobb kocsikat tudsz venni


[link]


[link]


[link]


a masodikhoz veszel egy mozest es tokeletes babakocsid lesz

[link]


es ha nem a brendonban veszitek meg kb 80-90 ezerbol megusszatok :)

2011. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük:

[link]

Drágább, mint amit linkeltél, mi használtan vettük, jóval olcsóbban, és nagyon megérte! :)

A kialakítása a Neonato-hoz hasonlít, úgyhogy szerintem az sem lehet rossz. És a Gracorol is többnyire jókat hallottam. :)

Úgyhogy szerintem ezeket a szempontokat vedd figyelembe:

- ha van autótok, mekkora a csomagtartója? (a Graco több helyet foglal, a Neonato kicsi)

- milyen utak vannak felétek? (ha rossz, akkor inkább a Graco, mert nagyobb a kereke, ha nem, akkor jó a Neo is)


És egy plusz pont a Neonato-nak: az ülés két irányból tehető fel, így akkor is ültetheted magad felé, ha már a sportrészben van. Bár ez gyerek-függő dolog, mert van, aki akkor, mikor már ül, sokkal inkább szeret előre nézgelődni, d az én fiam pl. jobban szeretett felém lenni, de nem tudtuk megoldani, mert az ülés csak egy irányba nézett...

2011. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!