Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjek vagy ne menjek?

Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

Most augusztus 18.-án múlt 1éves a kislányom. Lehetőségem lenne októberben egy erdélyi kirándulásra. Oda - vissza utazással 4nap lenne. Sajnos, lánykámat nem tudnám vinni, mert ott egész nap szekérrel mennénk és ritkán állnánk meg. (Így tuti felborulna a napi rutinja és a napközbeni alvást sem tudnám megoldani.)

Már 1-1 napokra vigyáztak rá szüleim,meg az anyatejet is elfogadta üvegből. Meg elég jó kislány is.

Nem korai még ilyen "hosszú" ideig anya nélkül lennie? Volt már valaki így? Nagyon szeretnék menni,de rosszat sem szeretnék az én csöppemnek.

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 23. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom augusztus 17-én múlt 1 éves. :-) Hogy menjél-e, csak te tudod eldönteni, én nem mennék. Kikapcsolódásra, feltöltődésre neked is szükséged van, főleg, ha egyedül neveled (nem írtad, hogy az apukája maradna otthon vele).
2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, hogy olyan emberek vighyázzanak rá, akikben maximálisan megbízol, akkor szerintem semmi akadálya annak, hogy elmenj. Mi 11 hósunkat hagytuk Anyámra, mikor elutaztunk 4 napra.
2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első válaszoló: van apa,sőt a férjem.:-) Ő biztosan menni fog,több barátunk is ott lesz.

Második válaszoló: szüleimben maximálisan megbízom. Csak a lelkiismeretem nem akar engedni.

Már régóta készülök,csak mindig le kellett mondanom. Ha most elmennék és itthon hagynám lánykámat,ugye azért nem lennék rossz anya?

2011. aug. 23. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy ezért rossz anya! Légy kicsit önző, egy év után rád fér 4 nap! A baba meg egy jókedvű anyukát kap, 4 nap nem a világ vége, jól ellesz anyukádékkal.
2011. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igazad van! Férjemmel is ritkán találkozom, nagyon sokat dolgozik, így tudunk kicsit szórakozni!

Mindhármótok válaszát nagyon köszönöm!! :-)

2011. aug. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!