Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ti se fektetitek a babát...

Ugye ti se fektetitek a babát idoben? Mindig siessek haza, ha a rokonoknál jol érezzuk magunkat? Doki megmondaná ha valami baj volna a kicsivel? A miénk fél éves és 8 kilo. Mindent a kezébe fog.

Figyelt kérdés
mindenki megdícsér hogy milyen ápolt a babocánk. meghogy milyen ugyesek vagyunk hogy így neveljuk ot, csak a szuleim nem elégedettek velunk.
2011. aug. 24. 18:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
71%
Miért jesszus,ha egy gyerek 8kor alszik?Szerintem ez a normális,és nem abból kell kiindulni,hogy anyukának mi a normális.Nekem másfél éves koráig 7 órakor ágyban volt,és aludt reggel is 7ig.Én úgy tudom,hogy később is egy gyereknek azért max 9kor ágyban a helye.És ez nem maradiság vagy egyéb ilyesmi kérdése. Én viszont figyelem az órát,ha vagyunk valahol,mert tudom,hogy mikor lesz már nyűgös,és ezt megelőzendő időben indulunk,hogy mire hazaérjünk,legyen ereje/kedve vacsorázni és fürdeni.Szerintem nem véletlenül szajkózzák a napirendet.
2011. aug. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Napirend: minden sorban legyen, ne ugorjunk át semmit, mindennek van ideje, helye.

Esti és du altatás: ha mozgalmas a nap, sok az inger, akkor még 8óra sincs és alszanak a gyerekek, már az ebédjüket is álmukban. Ha napok óta ippen csak éri új inger nem fáradnak le, akkor ha fejen állok se alszanak fél egykor vagy este 8kor.

És nálunk az sose okozott gondot, hogy későn érünk haza, esti fürdetés utánra. Már az úton szépen próbáltunk felkészülni az estére, az alvásra. Itthon gyors lazító fürdetés, öltözés, és mint a tej hiszti nélkül alszanak...

A másik, hogy csecsemős javaslatára a lányom esti fürdése este 10kor van. Sokkal nyugodtabb az esténk, ha így fürdik a kicsi, és nem 8kor dugom a víz alá, előtte kitombolja magát szuszog egy órát előtte, a vízben még jobban megnyugszik, felfrissül ebben a melegben, tényleg jobban alszik.

2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!