Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos kislany nem engedi, h...

16 hos kislany nem engedi, h tisztitsam a nyuszikajat. Miert? Bovebbenn..

Figyelt kérdés
mar vagy 2-3 honapja,h nem birom tisztitani neki a kis nyuszijat. mindig furdunk. mostansag kamillasat fozok neki, es belelontom a vizebe. bugyis pelust hordunk,de ritkan van neki popsikermezve a fencije es a nyuszija is. elhuuzza magat,oldalra fordul, csak nincs baj. :( vagy hideg neki a popsi torlo? miert van ez? han orvoshoz viszem,csak megkinzom,plane ha nincs gong.
2011. szept. 8. 00:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/162 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlen kamu. Vannak butácska felnőttek. Egy unatkozó 12 éves, nem ilyet fog kérdezni.
2011. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/162 anonim ***** válasza:
94%
anyám.....hát én olyan jót nevettem.....de tényleg a fiamnak majd úgy becézem ezután h "pömpölő" :D ezt most találtam ki. fenci.....te jó ég....
2011. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/162 anonim ***** válasza:
96%

A pömpölő, és a pöpi igenis létező kifejezés :D

A párom és barátai szoktak ökörködni és így emlegetni a nemi szerveiket.


A kislányunknak egyébként PUNCIJA van, és nem ellenkezik, ha fürdésnél ezt a kényes területet is érintjük, sőt még van, hogy ő is segít. Popsitörlés, krémezés szintén közös megegyezéssel és egyetértésben zajlik. 10 hónapos egyébként.

2011. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/162 anonim ***** válasza:
94%

Hát mikor megláttam hogy 64 válasz, hm, tudtam hogy el kell olvasnom, rég szórakoztam ilyen jól. :D

De most hogy kiröhögtem magam én is szokom 14 hósomnak mondani hogy megtöröljük a pimpilimpidet... :P

2011. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/162 A kérdező kommentje:
Ez igen, asszem rekordot csinalltam. Hat gratula minden"Kedves" anyukanak. Eloszor is,komolyan kerdeztem. 2. Amig ilyen pici,ugy becezem barmijet,ahogy akarom,ha nagyobb lesz tudni fogjs rendesen a nevet. Pina.punci stb....segged,feneked,popod.stb.... 3. Fiatal anyuka vagyok,latom senki sincs velem egy szinten,meg jo h en ilyen laza vagyok. 4. Koszonoj annak a 2-3 valaszolonak,ok ertelmesek voltak. :) 5. Most egy kicsit felhergeltem magam....szoval..... Kesobb meg irok.....
2011. szept. 8. 19:30
 66/162 A kérdező kommentje:
Bugyis pelust hordunk.... Ezen miert kene azt hinni,h en is hordom... Anyam.....bravo. :)))))
2011. szept. 8. 19:33
 67/162 anonim ***** válasza:
98%
A kérdésed megfogalmazása alapján egyáltalán nem tűnsz lazának.
2011. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/162 A kérdező kommentje:
6 eves anyuka gyernekenek soha sem volt tisztan tartva a nemiszerve!?! Bravoo...... Miert is baj,h probalom tisztan,rendesen apolni kisbabam testreszeit!?!?
2011. szept. 8. 19:36
 69/162 A kérdező kommentje:
Mind1 ki mit hisz. Tobb idiota kerdest olvastqm mar itt,azok nem kaptak ennyi f@szsagot.....sorry,h ilyen csunyan irok,de kiborultam, az en koromben,nem gondoltak hulyen ,h hogyan is hivom a nemiszerveket. Aaahh,mind1. A lenyeg,h mindenki jot rohogott ezen........persze akik ujdonsult anyukak,elso gyereknevelesuk 100% -ra sikerult......csak en vok maradi.........:))))))
2011. szept. 8. 19:45
 70/162 A kérdező kommentje:
latom itt tul sok a TOKELETESS ANYUKA!!! csak egy bokkeno van.... NINCS TOKELETESS ANYUKA!!!! ugy egy kicsit szajjatok magatokba........
2011. szept. 8. 19:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!