Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos kislany nem engedi, h...

16 hos kislany nem engedi, h tisztitsam a nyuszikajat. Miert? Bovebbenn..

Figyelt kérdés
mar vagy 2-3 honapja,h nem birom tisztitani neki a kis nyuszijat. mindig furdunk. mostansag kamillasat fozok neki, es belelontom a vizebe. bugyis pelust hordunk,de ritkan van neki popsikermezve a fencije es a nyuszija is. elhuuzza magat,oldalra fordul, csak nincs baj. :( vagy hideg neki a popsi torlo? miert van ez? han orvoshoz viszem,csak megkinzom,plane ha nincs gong.
2011. szept. 8. 00:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/162 anonim ***** válasza:
93%
Nnna úgy elkezdtem röhögni, hogy kifolyt a nyálam :) :) :)
2011. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/162 anonim ***** válasza:
95%
A kedves kérdező szerintem válaszolni sem mer, mert ugy el szégyelte magát :-)
2011. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/162 anonim ***** válasza:
94%
Világosítsatok már meg! A nyuszit értem, mit takar, de a mi a fenci????
2011. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/162 anonim ***** válasza:
94%
fenci = fenék/ülep
2011. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/162 anonim ***** válasza:
94%

Fenci = fenék, popsi, popó...


Szerencsétlen gyerekről majd azt hiszik, pösze, ha így tanul meg beszélni.

Pedig nem.

2011. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/162 anonim ***** válasza:
98%

Jaj ezt nem hiszem el :D:D:D:D HATALMAS!

Szegény kislány milyen zavarban lesz, mikor majd tanulják a "nyuszi ül a fűben" című dalocskát.


"Eltudom képzelni majd ahogy a gyerek évek múlva beszél az ovistársaknak a nyuszikájáról, aztán majd a többiek követelik, hogy ha van kis nyuszija, akkor hadd simogassák meg. :) "


Főleg ha fiúk szeretnék majd megsimogatni :D:D:D Anyám borogass! Szegény gyerek már most sajnálom...


"A lopd el, amíg alszik"-on hangosan röhögtem... vizuális tipus vagyok. Mellesleg kapásból csak azért nyitottam meg, mert gondoltam, tanulhatok belőle, mikor majd a kislányom is ragaszkodik a plüssállataihoz. :D


Erre nagyon nem voltam felkészülve.


:))))))))))))))))))

2011. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/162 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van a 04:15-ös válaszolónak! Mi van akkor ha óvodában beszél a kislány a "nyuszikájáról"? Egy az, hogy a társai azt hiszik, hogy van egy élő nyula, és majd téged is megkérnek, hogy hadd menjenek el megnézni, a másik dolog meg, hogy ha esetlen fáj a kislány puncija, vagy valami más gond van vele, akkor azt fogja mondani, hogy fáj a "nyuszikám"... Miért nem lehet rendes nevén nevezni a nemi szervét puncinak, ahogy mindenki ismeri???
2011. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/162 anonim ***** válasza:
95%
*esetleg. Előző voltam.
2011. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/162 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk cunci, meg popsi.

De ez a nyuszikáját kiverte a biztosítékot...

2011. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/162 anonim ***** válasza:
100%

Jól ki vagy kérdező, de biztos Te is ezt tanultad otthon, vagy valamit nagyon félre értettél mikor anyukád a felvilágosítást tartotta!


Eszembe nem jutna ekkora bődületes marhaságot mondani a gyerekemnek... puni és popó vagy popsi!


Mond akkor Te ancimanci vagy??

2011. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!