Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos kislany nem engedi, h...

16 hos kislany nem engedi, h tisztitsam a nyuszikajat. Miert? Bovebbenn..

Figyelt kérdés
mar vagy 2-3 honapja,h nem birom tisztitani neki a kis nyuszijat. mindig furdunk. mostansag kamillasat fozok neki, es belelontom a vizebe. bugyis pelust hordunk,de ritkan van neki popsikermezve a fencije es a nyuszija is. elhuuzza magat,oldalra fordul, csak nincs baj. :( vagy hideg neki a popsi torlo? miert van ez? han orvoshoz viszem,csak megkinzom,plane ha nincs gong.
2011. szept. 8. 00:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/162 anonim ***** válasza:
86%
Próbáltad már magasnyomású mosóval??
2011. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/162 anonim ***** válasza:
91%

"A fencije és nyuszija"

Onnan jön a pukija!!

2011. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/162 anonim ***** válasza:
15%

Erdekes en is ertettem a kerdest egyaltalan nem nevettem ugy hogy folyt a nyalam........

Nem azt kerdezte hogy tudja KImosni hnaem azt hogy tudna MEGmosni a ketto kozott van egy kis kulonbseg.Hihetetlen mennyien csak szorakozni/bunkozni jarnak ide.16hos a kislany mire eljutnak az oviig nem biztos hogy a kedves anyuka meg mindig nyuszikanak,fencikenek fogja hivni.

En neha mazsolanak becezem a lanyom igy ha nagyobb lesz es mazsolas sutit fog enni csaknem fogja azt hinni hogy o van a sutiben??????????

Persze akkor mar nem fogom mazsolanak becezni ertelemszeruen.De orulunk hogy ti ilyen jol szorakoztatok.A valaszokon kicsit en is de a kerdesen nem.


Kedves kerdezo.Tudom nehez munka megmosni normalisan a puncijat de probald meg a ferjed segitsegevel de eloszor is emlitsd meg a dokitoknak.Ha eddig hagyta megmosni ott bizony lehet valami.Vagy faj neki vagy csipi a pisi.Nem vesztesz semmit ha megmutatod a dokitoknak.Ja es legkozelebb fogalmazz ugy hogy az a kozonsegnek is megfeleljen!!! :)

2011. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/162 anonim ***** válasza:
85%
11:58 Nehéz munka a megmosni?????Ajaj akkor nálatok is van valami bibi.....de hát mit is várjunk amikor úgy látom te is olyan vagy mint a kérdező.
2011. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/162 anonim ***** válasza:
86%

de megörültem a kérdésnek, én is bajban vagyok kisfiam alvókájának tisztításával, sőt még azt megoldom de míg szárad...


nézem mennyi válasz, na mondom tuti megoldások tömkelege :DDDDDDD hát én is nevettem :)))



előző válaszoló, ne haragudj, de hol olvastad, hogy megmosni és nem kimosni??? mert a kérdező "tisztítani"-t írt :DDD

2011. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/162 anonim ***** válasza:
86%
nem előző, bocsi, közben írtak, de látom nem csak nekem tűnt fel, hogy nem erre a kérdésre válaszolt ;D
2011. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/162 anonim ***** válasza:
85%

a válaszadók 85%-a tudja, hogy ezt a kérdést egy unatkozó 12 éves fiú tette fel ami elég gyakori ebben a kategóriában. tipikus, ez a helyesírás mindig, soha nem kommentel és még sorolhatnám :)

szóval inkább te is próbálj meg egy jót nevetni, ha már ez volt a cél :)))

2011. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/162 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy a válaszadók többsége kritizálja a megfogalmazást. Már megbocsáss, de tegyük fel, hogy valóban így beszél a kérdező a gyerek előtt. Szíve joga, touché.

De itt FELNŐTT emberektől kérdezett, olyan gyerekes és minősíthetetlen stílusban, amin egyszerűen nem lehet mást, csak nevetni.

Bunkó vagyok? Nem. Csak vannak egyszerű, közérthető elvárásaim az embertársaimmal kapcsolatban, amikor hozzám, vagy egy olyan közösséghez intéznek kérdést/mondanivalót, amelynek tagja vagyok.

Abba pedig, hogy ennek az idétlen becézgetésnek milyen (káros) hatásai lehetnek/lesznek majd a gyerekére nézve a későbbiekben, ne menjünk most bele. Egy biztos: nem egészséges.


Ami pedig azt illeti, hogy szegény szerencsétlen idejött a problémájával, és senki nem segít neki... "mar vagy 2-3 honapja,h nem birom tisztitani neki a kis nyuszijat"

Ha ez a probléma valóban 2-3 hónapja fennáll, akkor MÁR RÉGEN orvoshoz kellett volna vele fordulni - ugyanis annak ellenére, hogy lehet, hogy szimplán pszichikai eredetű a dolog, és "majd kinövi", utalhat akár valamilyen ismeretlen eredetű lelki traumára, hüvelyi fertőzésre, vagy egyéb, akár komolyabb problémára.

Szóval még egyszer elnézést, de a kedves kérdező nem lehet annyira hú de nagyon kétségbeesett, ha eddig ráérős volt foglalkozni a problémával.

Viszont a fenti kijelentésével, a stílusával és a hozzáállásával kellőképpen minősítette magát - negatív irányba.

2011. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/162 anonim ***** válasza:
95%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/162 anonim ***** válasza:
76%

Na jo belatom van valami ebben a "kamu" dologban,mint irtam is kicsit erdekes volt a megfogalmazas.Tudom sok a kamu kerdes de naivan azt hittem tenyleg van ilyen anyuka(altalaban kiszurom)

Szeretnek elnezest kerni "bunko" kijelentesem miatt.

2011. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!