Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos kislany nem engedi, h...

16 hos kislany nem engedi, h tisztitsam a nyuszikajat. Miert? Bovebbenn..

Figyelt kérdés
mar vagy 2-3 honapja,h nem birom tisztitani neki a kis nyuszijat. mindig furdunk. mostansag kamillasat fozok neki, es belelontom a vizebe. bugyis pelust hordunk,de ritkan van neki popsikermezve a fencije es a nyuszija is. elhuuzza magat,oldalra fordul, csak nincs baj. :( vagy hideg neki a popsi torlo? miert van ez? han orvoshoz viszem,csak megkinzom,plane ha nincs gong.
2011. szept. 8. 00:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/162 anonim ***** válasza:
95%

Folytassátok még, kérlek, még, még, még, mert vinnyogok a röhögéstől!!!! :D:D:D:D:D

Köszönöm, hogy feldobtátok a napomat!!! Ezért érdemes volt felkelni, esküszöm! :)

Először én is azt hittem, hogy valami alvós rongyiról van szó. :D

2011. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/162 anonim ***** válasza:
96%
Én is érteni akartam,ahogy írta az egyik válaszoló.De mikor azt írja,hogy ki akarja tisztítani a gyerek nyusziját,egy ép eszű anya arra gondol (mert mi a fenére gondolna),hogy a gyereknek van egy alvóállata,amit nem enged kimosni.Ez egy klasszikus dolog.De mikor megnyitottam és elolvastam,kihagyott kettőt a szívem.Több kérdésem is lenne a kérdezőhöz,de félek sokkal megbánatnám,így csak egyet kérdeznék: hány éves vagy?
2011. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/162 anonim ***** válasza:
95%

Régen nevettem ennyire jól,nyusziját...lol.

azt hittem plüsscuccról van szó...

2011. szept. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/162 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés tutira megy erre az oldalra:

[link]

2011. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/162 anonim ***** válasza:
95%
Annyira röhögtem, hogy szinte sírtam XD
2011. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/162 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekek,a válaszokon csapkodtam a térdem a röhögéstől,még most is alig tudok megnyugodni,pedig mennem kell,és attól félek eszembe jut az utcán!
2011. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/162 anonim ***** válasza:
97%

Basszus, én csuklóból akartam írni, hogy lopd el, amíg alszik!


:D

2011. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/162 anonim ***** válasza:
96%

"Basszus, én csuklóból akartam írni, hogy lopd el, amíg alszik!"


Úgy visítok, hogy már a nyálam is folyik... :DDDDDDD

De mit ajánlasz, a fencijével mit csináljon? Mert oké, a nyusziját éjszaka kimószerolja, míg alszik a gyerek... - bár orvosilag ez is egy triplacsavaros művelet... NA DE A FENCI?

2011. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/162 anonim ***** válasza:
92%
Fenci, nyuszika... Odab@sz!
2011. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/162 anonim ***** válasza:
96%
Atyaúristen! Miért kell már állatról is elnevezni a puncit? Miért nem jó simán az, hogy punci???
2011. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!