Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vittétek újszülö...

Mennyi idősen vittétek újszülött kisbabátokat társaságba? (kb.5-6 fős társaságról van szó)

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Kórházba kb. 30-àn látogattak meg 2 nap alatt:) bejöhettek a kórterembe, és még rajtam kívül 5- en voltak, akikhez szintén jöttek folyamatosan! Itthon az első héten jöttek férjem kollégái, gyerekekkel, 4-6 fő mindig volt itt, volt aki 1 héten 2x is volt, na meg a család. 1 hónaposan Westendbe mentünk vásárolni, ruhatár csere kellett nekem. Addig soha nem volt beteg, míg össze nem kezdtem járni más kismamákkal, mert utánna már ettől attól elkapott náthát, hányást, hasmenést. ...
2011. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A férjem családja 5fő, plusz az én közeli családom 4fő, közeli gyerekes ismerősök ahol szintén 4fő van.

Így majdnem az első naptól nagy sereg veszi körül a kicsiket

A fiammal 3hetesen pl vonattal vidékre utaztunk, előtte auchanba kellett elkocognom...

2011. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A babám 1 hetes és 5 napos lesz szombaton, és így mennénk egy félórácskát társaságba. Akkor szerintetek nem gáz?
2011. szept. 8. 17:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2011. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 krisztivan ***** válasza:
1 hónaposan ,autóval vittük a nagyot oviba.Semmi baja nem lesz azért mert nem otthon ültök.Ja,és ez októberben volt az ovi összes gyereke taknyos volt.
2011. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!