Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam sírni 3 hetesemet?

Hagyjam sírni 3 hetesemet?

Figyelt kérdés
Sajna ha ébren van nincs el másképp csak ha kézbe kerül, különben egyből sír. Nem tudom mi a jó nevelési szempont, tanácstalan vagyok. Elég nehezen is alszik el, mire sikerül elaltatni, és úgy tűnik mélyen alszik, lerakjuk, és egyből kipattan a szeme, és rosszabb esetben sírni kezd.
2011. szept. 9. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

kinek van szíve sírni hagyni? :) én sem hagyom :)

azért sztem el lehet kicsit kapatni... de le is lehet szoktatni róla :)


amúgy nekem van egy másfél évesem a 4 hetesem mellett, így sajnos a picike sajnos sokszor sír, mert hát nem lehet mindig kézben, a tesóval is kell foglalkozni, ő is ugyan úy vágyik rám.

ezt én úgy oldaottam meg, hogy a picike, ha sír, akkor beszélek hozzá, simogatom a kiságyban. összebújni akkor tudok vele, ha szopizik - így a tesó sem lett féltékeny.

és este, amikor a nagyobb már alszik, akkor van a dajkálás :)

és igen, sajnos ilyenek a babák, rögtön észre veszik, h nincs cic a szájukban, és nincsenek kézben.. de érthető, hogy az a jó nekik, hogy anya dajkálja őket, hiszen 9 hónapig is az volt. meg lássuk be, nekünk is olyan jó, amikor szuszog a kezünkben... :)

2011. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
kisfiam is sokat sírt,én is sokat tépelődtem,mi lenne a jó.aztán úgy döntöttem,hogy felveszem és ölben lesz,akárki akármit mond.
2011. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

3-6 hetesen nekünk sem akart aludni, és csak ölben volt jókedvű. Amint letettük, egyből rázendített.

Ilyen időszaka volt, mert unatkozott, egyedül még nem tudott ellenni.

Aztán már ő kérte (taszigatta le magát), hogy tegyük le. Nem lesz elkényeztetve, ez ilyen időszaka valószínűleg, el fog maradni hamar.

Az én hátam már majd beszakadt akkoriban, én is féltem, mi lesz, de cipeltem, és nem lett baj belőle.

2011. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miután hazajöttünk a kórházból én pólyában altattam a babát a kiságyban. Abban is jól körbe volt fogva. Mert nekem is sírt, ha csak simán leraktam. Amikor bekötöttem a pólyába, rögtön megnyugodott és jókat aludt. Már nem 'divat' a pólya, de esetleg próbáld ki Te is. Aztán amikor már nem kell neki úgyis észreveszed. A kórházban az egyik idősebb csecsemős mesélte,hogy volt olyan kisbaba, aki rendesen félt és mikor betették a pólyába megnyugodott.
2011. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!