Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha terhesség előtt bulizós...

Ha terhesség előtt bulizós voltál, akkor elmentél a baba születése után 2-3hónappal szórakozóhelyre a picit másra hagyva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a pici 3 hetes korától átaludta az éjszakákat. Mikor 2 hónapos volt (nemrég) akkor a haveri körben ünnepeltek egy szülinapot. Férjem este bement, és meg érte mentem be hajnalban kocsival. Ha már ott voltam, dumcsiztam kicsit, aztán jöttünk haza. Picire anyu vigyázott, és aludt, mint a bunda.
2011. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nagyon irigylem akinek már pár hetesen átalussza az éjjeleket.nekem a nagylányom is felkelt 2éves koráig..
2011. szept. 10. 17:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, és megértelek. A nagylány hónapokig felkelt éjjel is, iszonyat fárasztó volt. A kisfiam meg 3 hetes kora óta átalussza. Most 4 hónapos, a héten 3 olyan nap volt, hogy éjjel felébredt, de akkor is 5 perc múlva cicin bealudt. 2 napja vettem észre, hogy kibújt a foga, és nem sírt, semmi sem volt, de szerintem ettől ébredt fel éjjel.

Kívánom, hogy a ti éjszakáitok is legyenek nyugodtak, a pici meg mielőbb szundizza végig!

2011. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mikor kisfiam 3 honapos volt egyszeruen nem lehetett lemondani egy osszejovetelt a barátokkal. elmentunk kisfiam anyatejes volt de nem tudott szopizni uvegbol kapta a tejcit elvittem anyukámhoz este három adag tejjel. kicsit kikapcsolodtunk kozbe egyszer hazaugrottunk a tejcit leszivni osszesen 5orát voltunk de nagyon jot tett nekunk a pici biztonságban volt mi meg kialaudtuk reggelig magunkat. 9kor szaladtunk érte amikor is édesen csucsult. higgyétek el néha ki kell mozdulni pár orára az a pár ora a férjemmel meg egy jo film hajnal 2kor isteni volt. a tobbirol nem is beszélve.
2011. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

tényleg szükség van a kikapcsolódásra.és annak könnyebb is akinek jól alszik a babája,és nem cicizik.

mert nekem sajnos nagyon rosszul alszik és nem fogadja el a cumisüveget sem..!

de valószínű,ha elfogadná is,csak 6hónapos kora után mernék hosszabb időre kimozdulni. 1-2 óra férjemmel elmenni vacsizni még belefér,-de ilyen hajnalig tartó bulizást nem tudnék elképzelni..

2011. szept. 11. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!