Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adtátok le a plusz...

Hogy adtátok le a plusz kilókat a babák mellett? Már mindent kipróbáltam :- ( ( (

Figyelt kérdés
Egy éves a fiam, de még mindig rajtam van 10 kg felesleg, igazából 15-öt fogynék, de már pár kilónak is örülnék nagyon. Kipróbáltam mindent, Norbi tornát, átalakított étrendet, tornát minden nap, órákat sétáltam a fiammal direkt olyan úton ami meredekebb, hogy nehéz legyen, esténként nem ettem 5-6 óra után, hónapokig kínoztam magam, de hiába, nem ment le semmi! Édesség-nasi a házban sem volt, nemhogy a hasamban, így biztos nem nyúltam hozzá. Pedig csak 3 hónapig szoptattam a fiam, azóta küszködök :-(((( Az önbizalmam nulla, - ami volt, az is eltűnt - a családom piszkál, a régi ismerősök furán néznek rám :-(
2011. szept. 10. 13:19
1 2
 11/14 haramia ***** válasza:
...izé, mint terhesség előtt (azt akartam írni, bocsi :) )
2011. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg 5-800 kalória/szopi? Akkor én szoptatom az ikerfiaimat napi 5-8szor még (13 hósak), az nagyon sok lenne minuszba nem? Bár eddig úgy ettem mint egy ló, mikor nem figyeltem fel is jött 2 kg, de most egy hónapja nem eszem kenyeret, azon kívül mindent úgy mint eddig, csak normál adagot, és már 4 kg lement. Ezek szerint a szopi miatt is? :-) Jó volna még legalább ennyit ilyen "könnyen" leadni!
2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 haramia ***** válasza:
Utána néztem pontosan, naponta 500-1000 kalória (szoptatás gyakoriságától függően). Ez, bár kevesebb mint alkalmanként 500, de sztem még így is elég jó...
2011. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
UI: a családod nem cserélheted le,de a barátaid akik furán néznek rád azt igen!!!! :( (ezek milyen barátok????) a család velem is nagyon kritikus,ez sem szép dolog!!!! :((( Nekik inkább támogati kéne! És a párod? ö se támogat? (nagyon szomorú lenne! így nem is csoda ,hogy a béka se..ge alatt van az önbizalmad!!)A tanácsom:elöször magadban(a szivedben és a fejedben)rendezd soraid:))) különben nem ér semmit a sanyargatás. (a lelki teher befolyásolja a tested!)JA! és szerintem a fogyókura szót és a sanyargatás szót is felejsd el!!! Inkább csak "változtass" az étrendeden"amit hosszó távon meg tudsz tartani! :)Gyakorlati tanács: TE neked kell kitapasztalni,mit-mikor-és hogyan egyél! és persze mennyit!! Érdeklöj a neten! :) Biztos van megoldás! Remélem tudtam segiteni! Fel a fejel! Nem vagy rossz anya vagy rosszabb NÖ mert van súlyfelesleged!! :))
2011. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!