Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ízületi probléma? 4 hónapos...

Ízületi probléma? 4 hónapos kisfiam karja, válla recseg, ropog, ha például felemelem az ágyról. Tapasztaltatok hasonlót? Kell vinnem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Egyébként borzasztóan hamar kifárad, ha hasra fektetem, kicsit kiemeli magát, megtartja, de egy kis idő után lecsuklik, és sír, hogy emeljem fel.

Lehet összefüggés?

Ja, és még nem is forog, mint más hasonló korú babák.


2009. ápr. 22. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tapasztaltam, amikor 6 hónapos kislányom kb ennyi idős volt, hogy ropog a válla, a karja! A mi orvosunk (gyerekorvos) szerint ez teljesen normális és mostanra már nem túl gyakori! Forogni nekem is 4,5 hónaposan kezdett, de 5 hós volt, amikor a forgást rendszeresen csinálta!

Azért szerintem kérdezd meg a gyerekorvost, gondolom, nálatok is rendszeresen vizsgálja a babát!

2009. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális jelenségről van szó! A kisfiamnak is recsegnek a porcikái:-) Az pedig természetes, hogy 4 hónaposan kifárad hason. Összefüggés nincs. Forogni pedig majd nemsokára fog, ne aggódj!

Minden jót, nyugi!

2009. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!