Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyár végére várom első babám....

Nyár végére várom első babám. Vegyek textilpelenkát? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én használok textilpelenkát, a babakocsiban a feje alá, a kiságyba tettem a feje alá, amikor pici volt a fürdőkádja aljára is. Büfizésnél is sokszor vettük hasznát, ezt lehet legkönnyebben tisztán tartani. Ha erre gondoltál. Pelenkázásra én nem használok, csak eldobható pelenkát.
2009. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Büfizéshez, tanácsadáshoz (a mérlegbe ajánlott egyet tenni, mielőtt a meztelen babát belefekteted), egyéb vizsgálatokhoz (pl. csípőszűrés) szükséges lesz. Mindenképp sűrű szövésűt vegyél. Mi 20 db-ot vettünk, így hetente elég egyszer mosni őket (szerencsére a mi fiunk nem bukós, bár most már annyira nyáladzik, hogy naponta néha többször is cserélem a büfizős pelusát).

A.

2009. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen vegyél mert a kiságyba,babakocsaiba azt kell a kis feje alá tenni! Kell még a böfiztetéshez,ha orvoshoz viszed vagy tanácsadásra mert azt teszed a baba alá. 10-12 db elég belőle.:)
2009. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont úgy használom, mint az első válaszadó.

Popsira én is csak az eldobhatót.

Szükséged lesz rá, vegyél!

2009. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ezeken kívül az én kislányom imádja gyűrögetni, "rágcsálni".

Nekünk 16db van, éppen optimális mennyiség.

2009. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. ápr. 23. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Én két csomaggal vettem(24db), de a nővéremtől és a sógornőméktől is "örököltünk" jópárat. Így lett kb.55db.

Képzeld el, szükség volt rájuk, mivel a kisfiam refluxos volt,rengeteget bukott,így gyakran jártunk úgy, hogy az utolsó tiszta pelust vettem ki a komódból(pedig hetente kétszer mostam neki).

Remélem,Te ne fogsz így járni. Az elején úgyis kiderül, legfeljebb még vásárolsz.

2009. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
15-20 az optimális, kelleni fog :)
2009. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még a baba érkezése előtt mosd is ki és vasald ki, mert a kórházban is jobb, ha a sajátodat teszed a baba feje alá és nem a kórházit!

10 hónapos és pelust használunk az evésnél is, mert a partedlik túl kicsik. Elég, ha tüsszent egyet kajcsi közben! :)

2009. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ.
2009. ápr. 24. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!