Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós a lányom és nehezen...

4 hós a lányom és nehezen kakál nem kemény csak nem tudja kinyomni! ő napjában 2 szer kakál délelőtt és este körül! Mit tehetnék? Mindent kipróbáltunk de semmi minden ideig óráig jó. Minden ami létezik de helyre nem állítja egyik sem!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 08:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

jesszus, nehogy adj neki tejterméket, 4 hónapos! :(

és a kúp se jó, pláne nem 2 naponta. akkor már inkább laevolac szirup, szélcső. és nagyon sok pocak masszázs, akkor is ha nem tetszik neki, az beindítja a beleket

2011. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
a szélcső se csinál már semmit az 1 hónapja elhagytuk védőnő tanácsára tudom h a kúp se jó de nincs más megoldásom az se jó ha beragad és vinnem kell korházba a laveolacot meddig lehet neki adni meg mikor áll ez majd helyre?
2011. szept. 16. 22:49
 13/43 anonim ***** válasza:

a szirup természetes anyagokból van, elméletileg nem terheli a szervezetét a kúppal ellentétben.

kúra szerűen kell csinálni, már nem emlékszem, azt hiszem elő nap 10ml, aztán még 1-2 napig 5-5 mili, majd ha gond van.


nagyon figyelj a hozzátáplálásra! én a szilvát vezettem be 5 hónapos korában, tápiba tettem 2-3 kanál szilvapürét, megoldódott minden gondja ;)

2011. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
minden etetésnél raktál bele neki egy kicsit?
2011. szept. 17. 09:04
 15/43 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm ajánlotta a meleg cukrosvíz itatását. Tudom, h nem jó a cukor a fogaknak, de ha ennyire nem megy, akkor ki lehet próbálni. Valamint unokaöcsém hasfájós volt és neki ánizsteát javasoltak, ami úgy tudom, h ilyen esetben is jó, mert mozgatja a beleket. valamint sztem adjál sok folyadékot a tápszeren kívül, mert lehet, h az a baj, h túl hamar kiszívja a bele a folyadékot a salakanyagból és nehezen jut ki emiatt, h száraz és kemény.
2011. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
a poén az h rengeteg folyadékot iszik és a normaflor?láttam h többen írták h jó szorulásra is
2011. szept. 17. 09:46
 17/43 anonim ***** válasza:
Ha mindent kiprobaltal es semmi sem jott be es a babad szenved, akkor miert nem az orvost nyustolod, h vizsgaljak ki, mert ezek szerint olyan a baj, amit mi nem tudunk kezelni.
2011. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Debrecenben viszem de csak 29 re kaptunk idő pontot az itteni doktornő azt mondta türelem de hát meddig??????????????????
2011. szept. 17. 11:33
 19/43 anonim ***** válasza:

MEg talan olyan javaslatot tudok, h naponta adj neki furdot maskor is, mint az esti. Esetleg nem erosen zuhanyrozsaval is engedhetsz ra melegvizet, h maszirozza a pocakot. Raadasul sok baba elkezd uriteni, amint szabadon van a feneke. legyen minden nap jo ideig pelus nelkul. Pl tehetsz ala kiteritett nylon zsakot, ra vmi ruhapelenkat, aminel nem banod, h mosni kell es hagyd, h hason ott eljatszadozzon. Hatha ettol a nem bekotozott allapottol konnyebb lesz neki. Persze takarni is kell. De sztem meg tudod ugy oldani, h ne fazzon meg.

Szokott egyebkent a foldon vmi jatszoszonyegen fekudni?

2011. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
persze szokott pelusnélkül is lenni van mikor felhúzom a lábát a hasához és akkor kicsit kakál de van mikor sokat is de van mikor meg sem moccan csak erölködik a vége látszik de vissza zárja a végbél izmait!!!már annyira tanácstalan vagyok úgy félek h mindig igy marad de hát létezik ilyen h semmilyen gyümölcsök sem teák nem segítenek?
2011. szept. 17. 11:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!