Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós a lányom és nehezen...

4 hós a lányom és nehezen kakál nem kemény csak nem tudja kinyomni! ő napjában 2 szer kakál délelőtt és este körül! Mit tehetnék? Mindent kipróbáltunk de semmi minden ideig óráig jó. Minden ami létezik de helyre nem állítja egyik sem!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 08:26
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
na egy napig jó volt a sütőtök lé tegnap 2 szer volt magától kaka örültem neki de ma már megint nem :(de most legalább úgy hogy felhúztam a lábát úgy kakált már ez is jó !!!mindenkinek köszönöm a válaszokat
2011. szept. 18. 12:26
 22/43 anonim ***** válasza:
Ha tegnap volt neki ketszer, akkor ma meg minek nyomogatod? Vard meg minimum a delutan veget az ilyennel. Attol, h sokaig nem tud kakalni, meg nem kell allandoan probalkozni. Valasz ki egy idopontot es 24 orankent akkor ismeteld meg.
2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
hát mert erőlködött egy kicsike ki is jött nem nyomogattam hanem tornáztattam és akkor ő nyomta ki
2011. szept. 18. 12:54
 24/43 anonim ***** válasza:

az jó ha tornáztatod.

de nekem egyre inkább úgy tűnik, főleg hogy írod is, hogy visszazár, hogy azért nem tud kakilni mert hozzá van szokva, hogy segítesz neki. ezt csak tudod erről leszoktatni ha hagyod szenvedni, sajnos :(

egyetértek az előző válaszolóval

2011. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
azt mondta a védőnő hogy napjába 3 szor tornáztassam h erősödjenek a bél izmai ma a déli tornáztatásnak kakált egy nagyot!!!nem azért tornáztattam h kakáljon akkor láttam mikor kibontottam a pelusból!!!!de ha nem segítek neki az sem jó ha besül a vége utána vihetem kórházba!köszönöm a válaszokat
2011. szept. 18. 13:17
 26/43 anonim ***** válasza:
Szerintem tápszer váltás is segíthet a problémádon.Milyen tápszert eszik a kicsi?
2011. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
már a harmadik tápszert esszük elsőnek a milumil ha optima,utána milumil komfort most kaptuk a lactogént
2011. szept. 18. 14:35
 28/43 anonim ***** válasza:
mi beba-t használunk meg hozzátáplálok, és okés a kaki
2011. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Megértelek, 2 hónapig lázmérőztem a fiam. Azt hittem, már soha nem fog megoldódni, és ahogy mondogatták, hozzászokott a lázmérőhöz. Aztán 4 és fél hósan kezdtem hozzátáplálni, és röhej, de tudod, mi segített? Az, hogy az ebédet olyannal váltottam ki, amitől kemény lett a kakája. Nem, nem szoktattam hozzá a lázmérőhöz, amikor kiváltottuk az ebédet, onnantól magától szépen kakilt.

Azóta a tízórait is kiváltottuk, azt gyümivel, most már annak a lágy kakiját is szépen kinyomja. Délután meg rizspépet kap, attól meg reggelre kakil szép keményet.


Szóval ne keseredj el, ha nem komolyabb a baj, akkor meg fog oldódni, amint nagyobb mennyiségben kap mást is, de emiatt ne siesd el a hozzátápit! Én is majdnem elsiettem 4 hósan, de láttam, hogy nem áll készen rá, vártam még 2 hetet, és simán ment minden.

És persze ahogy mások is írták, a doki majd ránéz, hátha mond valami okosat. Hallottam (itt) olyan babáról, akinek az erőlködéstől begyulladt a végbele.

Minden jót nektek!

2011. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 3-ból 2 gyerekemnek volt ilyen baja,az 1. lányom tápszeres volt.Még beöntést is adtam neki a végén,és én is lázmérőztem.De ahogy egyre több mindent evett,egyszer csak elmúlt.Szerintem idő kérdése,el fog múlni.Nekünk az is segített ha ilyenkor nem feküdt,hanem a hordozóba tettem(el is teveztük tojodának)kicsit kitámasztva,ülő helyzetbe,ő betámasztott,aztán nyomta.
2011. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!