Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós a lányom és nehezen...

4 hós a lányom és nehezen kakál nem kemény csak nem tudja kinyomni! ő napjában 2 szer kakál délelőtt és este körül! Mit tehetnék? Mindent kipróbáltunk de semmi minden ideig óráig jó. Minden ami létezik de helyre nem állítja egyik sem!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 08:26
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
és mire váltottad át az ebédjét?most kétszer adom neki úgy egy picit jobb meg mindent tápiba rakok bele egy kis gyümi levet vagy tököt vagy barackot valamit!!!és jobb egy picit úgy ha tornáztatom akkor kakál de már az is valami sztem jobb mint ha kúpoznám nem?remélem ha majd eszi a főzeléket gondolom jobb lesz már jobb egy picit:)de köszönöm nektek kicsit jobban bízok a dologba
2011. szept. 18. 19:33
 32/43 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon sok gond volt a kakilással, és nem segített semmi, mi is korán elkezdtük a hozzátáplálást hátha segít, de végül az lett a megoldás, hogy vissza kellett állnunk csak tápszerre, még teát sem adok már neki, se gyümilét se smmit csak a tápszert és persze számtalan tápszer kipróbálása után találtunk egy nagyon jót, ettől végre tud kakálni minden nap van hogy 2szer is, és nem fáj neki, kijön magától, még csak nem is zöld hanem sárga. A tápszer ami nekünk bevált a DM-es Babylove 1. Én annyi félét kipróbáltam és egyedül ez jó a babámnak.
2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
mi is a harmadik tápszernél tartunk már:(mennyi idő múlva észlelted a változást?
2011. szept. 18. 21:24
 34/43 anonim ***** válasza:
Kellett néhány nap miután visszaálltunk a csak tápszerre, kb 4-5 nap után helyrejött minden.
2011. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni hogy 4.5 hós (előző voltam)
2011. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Már nem tudom eldönteni hogy mit csináljak :)védő nő is mást mond meg anyukák a tapasztalataikkal úgy látom a kislányomnak jobb a gyümivel most már rá bízom az időre még ezt a tápit azért megpróbálom és köszönöm!!
2011. szept. 18. 21:43
 37/43 anonim ***** válasza:

Én répa-alma, vagy barack-krumplira váltottam ki az ebédet.

Most már kap paradicsomot is, úgyhogy paradicsomos krumplit is.

De mondom, ezt nem kell elsietni, lehet tényleg először ki kéne próbálni visszaállni csak tápszerre.

2011. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Nekünk azért kellett visszaállni csak tápszerre mert nem volt még kész rá hogy mást is egyen, csak minden baja volt tőle, ezért én most úgy döntöttem nem sietek vele, örülök hoyg most rendbejött minden, újra vidám, nem nyüglődik egész nap, majd ha 5 hónapos vagy 5 és fél lesz óvatosan megpróbálom újra.
2011. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
nekünk hozzátáplálás előtt is olyan volt sajna azért keztük volna el nagyon picikét jobb annyival h maszirozzuk a pociját úgy könnyebben kakál de így se tökéletes de h mi oldja meg az rejtély de vége lehetne tényleg a hasfájás iyg úgy volt egyik nap még szó szerint üvöltött másnap minden elmúlt bár így menne ez is!!!
2011. szept. 19. 19:26
 40/43 A kérdező kommentje:
ma nem adtam gyümölcsöt és még rosszabb volt :(
2011. szept. 20. 21:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!