Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit várhatok el értelmileg a...

Mit várhatok el értelmileg a 8 és fél hónaposomtól? Mire tanítsam?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdésnek tűnik, de első gyerek és le vagyok döbbenve, hogy mennyire fejlődik. Csak azt nem tudom elképzelni, hogy vajon az értelme mennyire fejlődik. Kisfiam okos, felismeri a lámpát, ha megkérdezem hol van, akkor oda néz. Ha eldugok előle egy kis játékot egy másik játék alá tudja, hogy hova rejtettem. Ugyan így, ha letakarom el pléddel a játékokat, akkor is tudja hol van. Ha valaki elbújik a lakásban megkeresi, most tanul integetni. Miket tanítsak még neki és milyen szinten van kifejlődve az értelmük?
2011. szept. 15. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én letöltöttem az anya taníts engem című könyvet, és ott hétről-hétre le van bontva, hogy melyik nap mit gyakorolj vele. én néha belenézek ha nincs ötletem. régi könyv, de szerintem hasznos
2011. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha integetni tanítod, akkor tanítsd nyugodtan meg puszit dobni is. :) Az én bébim úgy dobálja a puszikat, hogy csak na :) (habár, az inkább kicsit olyan, hogy belecsücsörít a tenyerébe, majd kicsapja a kezét oldalra) :))) (9 hós)
2011. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ez a könyv, köszönöm!
2011. szept. 15. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg tapsi tapsi?:)

Az én lányom 7 hósan 2 nap alatt pápázott, de most 8,5 hósan nem akar tapsolni.Majd később.A puszidobásra meg nagyokat mosolyog de nem csinálja:D

Az Anya taníts engem tényleg jó, nekem is megvan.

2011. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
örülök, hogy tetszik a könyv. sokszor belenézek én is. most például nem is tudtam hogy már 10 hósan lehet nekik e hideg-mleg, kint-bent, üres-tele stb. ellentétpárokat tanulni. most néztem a könyvben. meg a testrészeket. nagyon tetszik neki.
2011. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!