Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt vagy külön alszotok a...

Együtt vagy külön alszotok a babátokkal?

Figyelt kérdés
14hónapos a kislányom és velem alszik, apa meg a nappaliba. DE 11hónapos koráig a saját szobájában aludt, aztán elköltöztünk, jött a foga és nálam ragadt. Már vettünk neki saját ágyat leesésgátlóval, de éjszaka úgy üvölt és csak velem alszik utána.
2011. szept. 15. 19:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Velem alszik,apa a nappaliban.Ez nekünk igy tökéletes.Nagyobbik gyerek külön szobában.
2011. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A kiságyában alszik, de velünk egy szobában. Most oltást kapott, kicsit nyűgösebb, reggel oda kell vennem magam mellé, mert csak úgy alszik. Egyébként, ha nincs semmi baj, akkor a saját ágyában alszik. 3 hónapos.
2011. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Első perctől kezdve külön szoba, külön ágy. Most már 2 éves lesz, és nagyon szereti a saját kis birodalmát. :) Mindenkinek így a jó nálunk, ennek több oka is volt, hogy így alakult (keskeny az ágyunk nagyon - 140-es -, párom horkol, én verekszem és beszélek álmomban, a hálónk olyan pici, hogy még egy mózes sem fért volna el az ágyunk mellett, nemhogy egy kiságy, a gyerek szobája két lépésre van a miénktől, és használtunk légzésfigyelőt is). Azért ennek is megvan a maga hátránya: annyira megszokta már a külön létet, hogy ha véletlenül egy szobába kényszerülünk (utazás, nagyszülőknél, stb), akkor nagyon nehezen alszunk már együtt. De azt a pár napot mindig ki lehet bírni, mert egyébként egy igazi mormota a kisfiam, simán végigalussza az éjszakákat, és csak nagyon ritkán kell hozzá menni valamiért.
2011. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mivel kicsi a lakás, nincs külön szobája mindenkinek. Az újszülött babát nem akartam betenni a 10 éves bátyja szobájába, így az első perctől a mi hálónkban aludt. Volt saját kiságya, nem szerette, így magam mellé vettem és együtt aludtunk, pláne a 2 óránkénti szoptatás miatt, kevés volt a tejem, de sikerült 15 hónapos koráig szoptatni. Lassan 22 hónapos a kicsim, van már saját peremes gyerekheverője, de még csak játszik benne, aztán mikor elfárad bebújunk az én ágyamba és ott alszunk. Lassan át kell szoktatnom az ágyába valahogy, nem maradhat így a helyzet a végtelenségig, de saját szobája egy ideig biztosan nem lesz.
2011. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Éjfélig külön szoba,onnantól nem hajlandó tovább maradni a kiságyban...én leköltözök a földre,Ő mag apához bújik a nagy ágyon:)))Mondták,hogy hagyjam ordítani,mert ez csak rossz szokás...én meg nem hagyom ,mert nekünk ez így jó!!!!
2011. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
egy szobaban de kulon agya van
2011. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

5 hónapos és velem alszik.

apa nappaliban, egyáltalán nem tud a kislány mellett aludni. ha elkészül a külön szobája és alszik benne akkor jön vissza apa mellém

még mellettem sem alszik nyugodtan, nagyon sokat fent van éjszaka

kiságyba tesszük le de egy óra múlva fent van

próbáltam a felvesz letesz módszert és sajnos hagytuk sírni is majd 1,5 órán át, próbáltam simizni a fejét, de nem alszik vissza ott.

2011. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A nagy s saját szobájában,a férjem a hálószobában,a kisebb velem alszik.Ám már nem baba-3 éves-de most ez így van.Májusig külön aludt a saját szobájában,igaz,éjszaka többször is áthívott.Na,ez meg nekem volt igazán jó,így inkább "összebútoroztam" vele a nappaliban.Így most mindenkinek jó.A férjem sem panaszkodik,mert hetente többször is "meglátogatom" őt a hálóban,ráadásul így ő is normálisan tud aludni.
2011. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13hós lányom.Kezdetektől külön szobában és ágyban alszik.Ez így jobb nekünk szerintem,ő is jót alszik és mi is.
2011. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Együtt, 16 hónapos korától.
2011. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!