Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy babám...

Mit csináljak, hogy babám megszeresse a hason alvást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, nem szeret hason lenni. Ha elalszik se tudom megfordítani, mert egyből felébred. Napközben ha jó kedve van teszem hasra, akkor el van pár percig és szépen emelgeti a fejét, de attól tartok ez kevés idő. Mit tanácsoltok?
2009. ápr. 23. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret hason aludni, akkor ne altasd hason. Miért akarod fordítgatni? Ha úgy nem jó neki, akkor nem jó. Nem kell erőltetni. Mi felnőttek se vagyunk egyformák. Én pl. háton nem tudok elaludni. Ugyanígy a fiam se. Tedd akkor hasra amikor ébren van, úgyis erősödnek az izmai.
2009. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért akarod, hogy hason aludjon? nem értem. ha napközben van hason egy kevés ideig, az elég, hogy erősödjön a válla és a nyaka. ha jól alszik háton, hát örülj neki. én nem is hagynám éjszakára, hogy hason elaludjon
2009. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alvás közben szerintem se forgasd, inkább olyankor amikor ébren van tedd többször rövidebb időre hasra.
2009. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem alvás közben kell hason lennie, hanem ébren, attól, mert hason alszik nem erősödik a hátizma. Felesleges forgatni!
2009. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom erőltetni csak a védőnő nyaggat mindig a hason alvással. Nincs még nagy tapasztalatom, mivel ő az első babánk.
2009. ápr. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!