Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 9 kaki 1 évesen. Jön a foga?

Napi 9 kaki 1 évesen. Jön a foga?

Figyelt kérdés

Már 2. napja, hogy a babám rengeteget kakil és vissza is bukik némi ételt, amit már jó ideje nem csinált. Napi átlag 2 kakija van. Felhívtam ma az ügyeletet, hogy mi ez, mert amúgy jó kedve van, jó étvágya is van ugyanúgy mint eddig, szóval a sok kakin kívül semmi más nincs, kicsit nyűgösebb. Még csak alul van kint 2 foga, ezért néztem, hogy talán a felső kettő jön-e, de semmit nem lehet érezni. Az ügyeleten is azt mondták, hogy nézzem, van-e láza (nincs) és hogy valószínűleg akkor a fog lesz.


Meddig normális, hogy ennyit kakil?


2011. szept. 17. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A napi kilenc szerintem túl sok (de öt is), hogy csak a növekedő fogak okozzák. Valami meghajtotta, kicsit érettebb gyümölcs, esetleg kint evett valami zűröset. Ha jó kedélye van, akkor sztem hamar elmúlik, csak igyon sok folyadékot, ha hígat kakál, ilyenkor a kiszáradás okozhatja a legtöbb bajt.
2011. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen időszak, mikor a fogai bújtak.

Minden pelusban volt kaka. Pár hétig fogyott is a pelenka rendesen! :)

2011. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lanyom is 1 eves. Ugy 2 hete naponta 4-5 kaki van es nagyon hig. Eddig naponta egyszer reggel volt rendes allagu. Rakerdeztem az orvosnal es azt mondta, hogy valoszinuleg a tapszer miatt van, mert nemreg valtottunk markan belul a 6-12 honaposrol 1 ev felettire.
2011. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia


jol irta a kedves valaszolo sok-sok folyadek es minden rendben lesz :)

esetleg adhatsz neki kicsit hasfogo eteleket (banan, fottkrumpli, fottrizs meg ami neki hasfgo, mert ez is valtozo lehet)

viszont ha par napon belul nem mulik el (hetfo max kedd) en elvinnem dokihoz, mert lehet valami baci/virus is.

Remelem hamarosan jobban lesz :)

meg annyi, hogy a popsijat kicsipheti a sok kaki es egy kis kamillateat tehetsz a furdovizebe, hogy ezt megelozd :)

2011. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. szept. 18. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!