Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha értesítenének...

Mit tennétek, ha értesítenének róla, hogy újszülöttként 4 éve örökbefogadott gyermeketeknek vér szerinti testvére született és felajánlanák, hogy ha szeretnétek örökbe fogadhatjátok, kevés időtök lenne a döntésre?

Figyelt kérdés
A munkahelyeden valószínű teljesen kiakadnának...hogy így ilyen hirtelenül elmész.
2011. szept. 28. 20:48
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Olyan irreálisnak tűnik az egész,olyan álomszerűnek,csodák pedig léteznek !

Sosem hittem,hogy egyszer kétgyermekes család leszünk!

2011. szept. 28. 21:06
 12/43 anonim ***** válasza:
79%
Rendes tőletek hogy felnevelitek ezt a két kis apróságot! :)))) A milliószorosát fogjátok visszakapni tőlük! Sok boldogságot nektek! :)
2011. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Mennyi jó ember van itt a hozzászólók között!!!
2011. szept. 28. 21:08
 14/43 anonim ***** válasza:
76%

De jó, de jó, de jó!!! :-)

Mindenképpen vállalnám én is!

Csatlakozom a korábbiakhoz: sosem fogjátok megbánni, ez egy nagyszerű lehetőség, ne szalasszátok el.

Sok boldogságot nektek! :-)

2011. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%

Én nem gondolkoznék egy percig sem!!!! És a férjem is tuti, hogy 2 másodpercen belül rábólintana :)


HAJRÁ!!!!!!

2011. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egyik munkatársa így lett 4 gyermekes szülő, egymás után jöttek a testvérek! :-)

És igen, én is örökbe fogadnám. (Pontosabban még lehetséges, hogy mi is előtte állunk, tehát mi mindenképpen igennel döntenénk ebben a helyzetben.)

2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
80%

Gondolj bele, mit válaszolnál a gyermekednek, ha megkérdezi egyszer, hogy vajon van-e testvére? "Igen, de őt nem fogadtuk örökbe..."

Egyértelmű: örökbefogadnám, bármi áron :)

2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen örökbefogadnám. Most indulnék érte :) :)
2011. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Nanáááá :) jöjjön az a másik picibaba is:)

mit érdekel a munka mikor a világ legboldogabb érzését újra átélheti az ember. nosza rajta


nagyon jó egészséget kívánok nektek. írd már meg hogyan alakul akkor a dolgotok? (bár gondolom ez már nem kérdés. szerintem már ti is tudjátok)

2011. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
76%

Igen!Igen!Igen!

Haza kell vinni a második "drága kincset" is!!!!!

Visszakaptok tőle mindent 1000,amiről most esetleg lemondotok!Sok boldogságot Nektek!

2011. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!