Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha értesítenének...

Mit tennétek, ha értesítenének róla, hogy újszülöttként 4 éve örökbefogadott gyermeketeknek vér szerinti testvére született és felajánlanák, hogy ha szeretnétek örökbe fogadhatjátok, kevés időtök lenne a döntésre?

Figyelt kérdés
A munkahelyeden valószínű teljesen kiakadnának...hogy így ilyen hirtelenül elmész.
2011. szept. 28. 20:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nem is gondolkoznék, azonnal IGEN-t mondanék! Sok sikert! Drukkolok!!!!!!!!
2011. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Naná,hogy IGEN!

Sok boldogságot!

Majd írd meg,mi lett veletek!

2011. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy előtte gondolkodtatok-e második gyerkőcön,de mindenféleképpen jó lesz a mostani csemetének,ha nem egy idegen testvért kap,hanem a vér-szerintit.Mint ahogy már lett említve,valószínűleg később könnyebben feldolgozzák,hogy az az illető,aki megszülte őket,nem volt rá vmi oknál fogva alkalmas,hogy felnevelje őket.

Én csak szorítani tudok,hogy a testvérek együtt nőhessenek fel egy igazi szerető családban.

HAJRÁ! :D

2011. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen baráti párunk, bár ott kicsi a korkülönbség. Nem fogjátok megbánni, ha a másik baba is hozzátok kerül. Sok sikert és még több boldogságot!!!! :)


u.i. ha hirtelen várandós lennél és veszélyeztetett terhes, akkor is hirtelen kellene lelépned onnan. Ez kb. ugyanaz a szitu. Ne tartson vissza, munkahelyed lehet másik, de ezt a kis csöppséget egyszer kapjátok meg. :)

2011. szept. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Én is igent mondanék. Én nem is a munkahely miatt aggódnék, hanem a nagy testvér miatt. Ő hogyan élheti meg, hogy egyik napról a másikra van egy testvére. Nem tudom, hogy mit tud ő az örökbefogadottságáról. Vele kell nagyon-nagyon sokat beszélgetni arról, hogy hamarosan egy kisbaba érkezik hozzátok, aki az ő testvére, és ettől őt még nagyon szeretitek. Neki lesz kicsit rosszabb, mert nincs ideje felkészülni, úgyhogy nagyon nagyon sok beszélgetés a nagy tesóval és hajrá a kicsiért. :D
2011. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

De jó!

Gratulálok két gyermekes anyuka. Mindenképp örökbefogadnám, már repülnék is érte.. :))

2011. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

azt mrlegelném, hogy szeretnénk-e 2 gyereket? férjemmel 1 véleméményen vagyunk? boldogabbak lennénk, ha nem egykénk lenne? anyagilag bírjuk?


nem érdekelne a munkám, idő rövidsége.


nagy döntéseknél én mindig elképzelem magam 20-30-40 év múlva. melyik jövőkép tetszik?

2011. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék 14 évig próbálkoztak babával,5 inszem 4 lombik,ebből az egyiket 5.hónapig hordta és sajnos a baba meghalt a pocakjában:(. Akkor döntöttek úgy ,hogy örökbe fogadnak egy kicsit...és majd 2 év után hívás érkezett egy újszülött kisfiúról,azonnal rohantak érte.Ma már 2 éves nagy fiú és tudom,hogy ha ismét jönne egy ilyen hívás azonnal rohannának!


Szóval ne is gondolkodj!!!!!!Futás a gyermekedért!

2011. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Egy percig sem gondolkoznék rajta! Természetesen IGEEEEN!

És tök jó, hogy van ilyen!! Gratula! :)

2011. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Szia! Végül hogyan döntöttetek?
2011. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!