Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatorta ajándékba első...

Pelenkatorta ajándékba első babalátogatásra?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó ötlet a pelustorta?

Nem igazi torta, csak a pelusok fel vannak csavarva mint kb. egy palacsintatészta, körbe vannak szorosan rakva egymáshoz kör alakban (tortaforma), egy ízléses szép masnival körbe van kötve, pici papírrózsákkal díszíteném rá egy kis apróságot raknék a tetejére és így lenne celofánba becsomagolva.


Milyen ajándék?

Nem lenne kiakadva az anyuka hogy gyakorlatilag pelenkát viszek ajándékba???


2011. szept. 29. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Neeem,dehogy lesz kiakadva.Amúgy is drága a pelanka:) És tiszta ötletes ajándék,én tutira örülnék neki :)
2011. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon is örülnék neki :)

szerintem is jó ötlet!

2011. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz kiakadva. Én úgy vittem, hogy 3 emeletes volt és kőrbe csőrgők meg mindenféle cukiság volt beletűzdelve. A végén pedig celofánba csomagoltam és hatalmas masni került rá. Nem volt olcsó ajándék, de mégis csak a kerilányom :D
2011. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én is azt kaptam,és nagyon örültem,mert épp fogyóban volt a pelus- ennek minden anyuka örül,mert amúgy sem olcsó mostanság..
2011. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb dolog mint pelust kapni ajándékba:))
2011. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Jó ötlet, csak tudd meg, hogy milyen pelenkát használnak!
2011. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt kaptunk a barátainktól,nagyon tetszett, tök ötletes. A közepében egy maci ült, volt még mellette egy cumi, egy csörgő, egy pici zokni és egy, a nevével ellátott hűtőmágnes.
2011. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kösznöm a válaszokat!


Már csak egy kérdésem van: 4,5 kg-val született a baba, most 1 hetes. Mekkora pelust vegyek neki?


Nehogy már ezen bukjon el a meglepetés hogy telerakom újszülöttnek való pelussal, de a kisasszonyra már nem is jó :-)

2011. szept. 30. 09:46
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a boltban is meg tudod nézni. :)

Liberoból pl. a 2-es méret 3-6 kg-ig van. Ennek jónak kell lenni. De nem tudom, milyen márkát akarsz venni/használnak.

2011. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
én azt javaslom már ne vedd a legkisebb méretet,inkább 6kg-tól vegyél!!!!
2011. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!