Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával, anyukák, van szintén...

Babával, anyukák, van szintén babás barátnőtök?

Figyelt kérdés
Kissé egyedülinek érzem magam, hogy bár pici babám van, valahogy nincs "barátnő", szintén pici babás... akivel "lógni" lehetne. Más is van így ezzel?
2011. okt. 1. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt.

Èn külföldön élek és a terhesség elött 1 évvel költöztünk ide. Itt csak pár kolléganövel voltunk jóba sokat dolgoztunk és ennyi. Párom meg 50 km-re dolgozik ott nem nagyon van olyan akivel össze lehetett volna járni.

Aztán a szomszéd csajnak volt akkor egy 1 éves gyereke és megkérdeztem hol szült stb és annyira össze barátkoztunk hogy hetente sokszor megyünk együtt vásárolni, játszóra. Neki van egy barátnöje akinek ugya akkor született a babája mint nekem és habár sok barátnöje van de egyedül érezte magát, így elkezdtünk heti 1x össze járni, mert ö meg egy távoli faluban lakik.

Aztán megismertem egy másik lányt is de sajna ö elköltözött már.

2011. okt. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalább 3 barátnőm szült kb. velem egy időben...csak más városban vannak...:((( Hiányoznak! A gyerektelen haverbarátnők meg nem éppen jönnek! :(((
2011. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi lassan 1 éve élünk távol a családomtól, a barátaimtól, a munkatársaimtól.

Páromnak mindenkije itt van ... gondolhatod! :/


Senkim nincs itt. Sógornőmmel sincs közös témánk, pedig évek óta ismerjük egymást.

Egyedül egy csajszi van, akinek 8 hónapos a fia. Velük szoktam/szoktunk sétálni. Bár vicces, mert a múlt hónapban kiderült, hogy párom volt bnőjének a barátnője...

2011. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.Hol laksz?Én Hajdú-bihar megyében.Ha van kedvetek beszélgetni írjatok privit!E.
2011. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kórházban bent feküdtem túlhordás miatt 1 hétig és ott sok kismamával megismerkedtem. Pár nap különbséggel szinte egyszerre szültünk, 4 anyukával is tartom a kapcsolatot, 1 anyukával viszont barátnők is lettünk, szinte minden nap összejárunk, együtt megyünk játszótérre, sétálni, vásárolni. Most 8 hósak a kislányaink.
2011. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két barátnőm is nagyjából velem egy időben szült, de bevallom velük nem érzem olyan jól magam, mert mindketten állandóan kioktatnak és azt hiszik csak az a jó, amit ők csinálnak. Ja és nekem lányom van, nekik meg fiúk és egyfolytában azt hallgatom, hogy mennyivel jobb egy fiú...paff...kész vagyok tőlük.

Nekem az a szerencsém, hogy a legjobb barátnőm (még nincs babája) sokat jön hozzám, és nagyon jól elvagyunk, imádja a lányom. Így nem vagyok egyedül.

De a másik két barátnőmet lassan már nem is fogom keresni, mert kezd elegem lenni a beszólogatásukból.

2011. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nincs barátnőm, nem is kell. Bőven elég a játszótér. Ott is eleget okoskodnak az anyukák.

Az elmúlt másfél évben 1 anyuka van akivel tényleg szeretek beszélgetni, és az sem a régi barátnők közül jött ki.

Amúgy meg amikor sétálsz a picivel simán vágódj oda a többi babakocsishoz. Kérdezd meg hogy megnézheted-e, vagy egyszerűen érdeklődj. Keress olyan parkot, ahol sok a pici babás.

2011. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van, több is. Egy, akivel elég gyakran összejárunk, hetente-két hetente, az ő kislánya 2 hónappal idősebb az enyémnél.

Van egy másik baba, ő pár nappal idősebb, velük is szoktunk néha találkozni, de legtöbbször telefonálunk csak.

Kb. havi egyszer összejárunk egy gyerekes párral, az ő lányuk most másfél éves.

2011. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Bp.-iek vagyunk, kertes házas részen lakunk, ezért nagy a szórás. A játszótér az udvar, a sétálás pedig a nyugodt kis utcák. Viszonylag messze van a társasélet "epicentruma"...

Nem mondom, hogy hiányzik a nagy lógás, ha már így nevezem. Hiszen van nagyobb gyermekem is (hm... mind fiúk) bár nálam ennek nincs jelentősége, hogy milyen nemű. Lényeg, hogy akivel összebarátkoztam, akár a szülés után a kórházban, akárhol... előbb utóbb, mindig azt mondják.... "tudod, a barátnőm..., a barátnőmmel..."... ekkor gondolom azt, hogy no. Akkor egy jót beszélgettünk, de nem lesz nagy összejárogatás. Felmerült, hogy talán nem is hiányzik, mert így is kiteszi az időmet a család körüli dolgok, na meg ha arról lenne szó, szívesen közeledek bárki felé, de mindenkinek van már barátnője!!! :-)

2011. okt. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!