Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price ugráló zebra 21...

Fisher price ugráló zebra 21 hónaposnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodok kisfiamnak karácsonyra, hogy el legyen bent a lakásba vele. Mikortól tudnak vele játszani a babák? Volt olyan akinek a babájának nem jött be? Eddig mindenhol dicsérték akiknek van.
2011. okt. 3. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nyugodtan vehetsz neki.Biztos kell idő mire rájön,hogy mit kell vele csinálni,de ha mégsem lenne jó,karácsony után visszaveszik,és veszel neki mást.Csak tartsd meg a blokkot.
2011. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagyon szerette, 1 éves korába kezdte el használni, mikor járni kezdett. Fél évig nagyon sokat játszott vele, de utána már nem érdekelte. Most 2 éves és már nem is foglalkozik vele, így ha eltenném, akkor sem keresné.

Szóval nem mondom hogy már késő, mert minden gyerek más. Biztos eleinte érdekelni fogja mert jó játék, de lehet hogy már nem sokáig.

2011. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 21 hóst már nem érdekelne. Az 1 évesemnek van, imádja, de ha átjön az unokatesója aki 22hós rá sem bagózik első perctől. Őt már inkább mások érdeklik.
2011. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20 hós kisfiam kipróbálta az Intersparban,és sírva fakadt,amikor levettem róla. Szóval azt hiszem én is fogok venni neki egyet:)
2011. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na így legyen okos az ember! :) Nagyon nehéz játékot venni, mert nem tudhatjuk mennyire lesz jó a gyereknek. Én is ettől tartok hogy már nem fogja érdekelni ennyi idősen.
2011. okt. 5. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, esetleg nincs valamelyik barátnődnek, akinél ki tudnád próbálni? Esetleg vehetsz egyet a teszveszen-vaterán, és ugyanannyiért el tudod még adni, mert nagyon nagy a kereslet rá, így nem buknál rajta semmit, ha nem érdekli sem.


- az én kisfiam az első születésnapjára kapta, de imádja, nincs olyan nap, hogy ne mászna rá.


Szerintem egyébként ez magasságfüggő is, mert a 13 hónaposom 84 cm és telitalpra leér a lába, de ha a te kisfiad nyúlánkabb lehet már kicsi is lenne neki. Mindenképpen élőben nézd meg.


Most jutott eszembe, hogy én a cipőkkel szoktam megbeszélni az anyukákkal a teszveszen-vaterán, hogy megpróbálom a kisfiamra és ha nem jó, akkor kifizetem a listázási díjat-jutalékot (esetleg ha az nem összeg szoktam vinni egy szelet csokit a gyerkőcnek). Esetleg próbáld meg, hogy megbeszéled ezt az eladókkal a teszveszen-vaterán - alul van egy fül, kapcsolatfelvétel az eladóval, vagy mi - oda megírhatod nyugodtan, segítőkészek szoktak lenni nagyon!


- több ötletem sajnos nincs :-(

2011. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs senkinek se, és a boltokba se lehet kipróbálni! Végülis a nagyszülöktől fogja kapni karácsonyra. Amúgy kisfiam most 18 hónapos (decemberben lesz 21 hós) és most 82 cm.
2011. okt. 6. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszene neki, vagy ha nem, akkor nem a kora miatt. Eleinte sokat játszanak vele, majd megunják. Ilyenek ők. ha már 1 évesen megkapja, persze hogy 1,5 évesen már nem érdekli, mert lejárt lemez...

Az én kisfiam is karácsony felé lesz 21 hós, mi is gondolkozunk hasonló játékon.

2011. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 16 hónapos volt mikor kapta.És nagyon szerette kb 2 hétig.Utánna csak akkor ült rá este mikor a férjemmel leültünk híradót vagy bármit nézni, és nem figyeltünk rá.Na akkor bekapcsolta felvette kopp hangerőre és ugrált mint a veszett.Persze a tv nem lehetett hallani tőle.Ezt a szokását is kb 2 hétig csinálta.Majd 2-3 hónapig rá se nézett, nem foglakozott vele.Úgy döntöttem elrakom szétszedtem és elpakoltam.De úgy pakoltam el,hogy a talprészt egybe hagytam és becsúsztattam a kisszobába az ágy alá.Kb 3 hétig nem is kereste nem is érdekelte.Majd Egyszer begurult egy kisautó az ágy alá lefeküdt a földre,hogy megnézze hova gurult és meglátta,hát rögtön mondta,hogy "az kell" az kell" ne előszedtem neki és nagy volt az öröm megint játszott vele kb 2 napig majd megint nem foglalkozott vele.

Most 29 hónapos a fiam most adtam el,de olyan 24 hónapos kora körül már szörnyű dolgokat művelt vele, nem rendeltetés szerűen használta a zebrát:)Így mondtam,hogy jobb ha megválunk tőle.Ráállt az ülés részre két lábbal és elengedte a kapaszkodott és ott álldogált meg hasonló dolgot.Na mondtam,hogy mostmár végleg kinőtted ezt a játékot.Így eladtam egy ismerősnek akinek 13 hónapos a kisfia és januárba születik a pici fia...tehát ők még ki fogják tudni használni.

2011. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!