Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg hogy ne...

Hogy oldjátok meg hogy ne essen le?

Figyelt kérdés
Akikkel csak a nagyágyon hajlandó aludni a babájuk és már tud mászni,mit csináltok,hogy ne essen le az ágyról ha felébred és nem vagy mellette?A kipárnázás már kevés mert simán átmászik rajta a kislányom:(
2011. okt. 12. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az első koppanás után megtanulta, hogy a seggecskéjét fordítsa lefelé.

A barátnőm múltkor a pici gyerkőcével játszadozott, akár hányszor a kicsi elindult lefelé, a barátnőm már fordította is irányba, hogy a hátsóját indítsa lefelé először, szokja meg.

2011. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor kicsik voltunk és rács nélküli ágyba feküdtünk, anyu mindig rakott egy dunyhát a földre, hogy ha esünk, arra huppanjunk.
2011. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod némi szoba átrendezéssel könyebbé tenni. Az ágyat a sarokba tenni, így már csak két oldal marad, egyik felől te fekszel, másik oldal felől pedig leteszel puha dolgokat, extra, matracot, paplant, párnákat, amid van, hogy ha esik puhára essen. Vagy tegyél körbe a szabad oldalakon konyhaszéket ha másmilyen van azt háttal.
2011. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Brendonban vettünk leesés gátlót, nagyon jó! Lehet kapni vagy három félét, olyan mint egy kis kerítés, és az ágyhoz lehet illeszteni. A mi nagy ágyunkhoz csak egy volt jó a három fajtából, mi azt vettük meg, történetesen ez volt a legolcsóbb is, ez egy utazós fajta. Később majd a saját gyerek ágyához is hozzá fogjuk tudni rakni.
2011. okt. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam leesett az ágyról de sajnos nem tanulta meg annál inkább akart menni fejest ugrani.Én ha napközben elaltatom leágyazok neki a földre két takarót persze duplán úgy nem kemény neki a föld és nem puffanásra kelek ha felkelt hanem elkezd játszani valamivel.Mi is átrendeztük a szobát két oldalt nem is tud leesni de állandóan a lábvége fele ment ahol bizony le tud esni.Nálunk ez lett a megoldás.
2011. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudott fenékkel lefele lemászni a nagyágyról, nem hagytam ott felügyelet nélkül. Eddig szerencsére egyszer sem esett le. Én is úgy csináltam, ahogy az egyik hozzászóló írta, amint láttam, hogy elindul az ágy széle felé, megfordítottam, hogy fenékkel lefele legyen. Az ágy a falhoz van tolva, illetve a fal és a mi ágyunk között most már ott van az ő ágya is. De valóban jó ötlet, hogy minél kevesebb oldal legyen, ahol le tud mászni. Azt vettem észre, hogy a kipárnázás (az ágyon) sokszor veszélyesebb, mintha nem teszel oda semmit, mert átgurulhat rajta stb. Akkor már inkább a földre tett puha cuccok jók!


Jó babázást!

2011. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést.....Pont a napokban gondolkodtam ezen, mert 5 hónapos, de körbe forog... Szóval bocs, hogy érdemben nem tudok hozzászólni...
2011. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk bébiörző volt és mikor hallottam, hogy nyekken egyet már rohantam is. Nem tudtuk megoldani mi sem. Most napközben már kiságyban alszik, pont ezért. De később csak rosszabb lett, mert hopp felállt és már futott is le. A leesésgátló sem segített. :( Hát bocsi, hogy nem sokat segítettem, de nálunk csak a bébiörző vált be.
2011. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is a Brendonban Brevi leesesgatlot vettunk. De nem hagyom itt, max. egy pillanatra, mig kimegyek wcre vagy kajaert.
2011. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A leesés gátló milyen magas ?

Amit én láttam nem találom elég magasnak, és félnék, hogy a gyerek, ha mászkálni próbál úgy még mindig leeshet.

Ha csak mocorog, forog, az más, de vannak kisbabák, akik egészen felébrednek, és mennének útjukra azok át tudják mászni vagy nem ?

2011. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!