Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év korkülönbség babák között?

1 év korkülönbség babák között?

Figyelt kérdés

Fél éves a kisfiam, és hát most derült ki, hogy jön a következő...:) Az elsőt akartuk, a másodikat nem, de elvetetni semmiképp nem akarjuk, így majd megszokjuk valahogy! :)


Akik így vannak, mint én, hogy vannak most, nehéz a helyzet? Hogy vannak a Picik? :)


2011. okt. 13. 18:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a sok "vannak"-ért! :D
2011. okt. 13. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kevés lesz. De ha a kisfiad hamar hozzá szoktatod,hogy éjjel ne egyen,tudjon egyedül is elleni 1-2 hónap múlva.megegyen mindent,mire jön a pici leszokjon a szopiról,akkor nem lesz akkora teher. De az apukának (vagy a mamáknak) a segítségére is szükséged lesz.
2011. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz egyszerű,de menni fog!

A lányom 21 hónapos,a fiam 1 hónapos,de ez sem egyszerűbb,főleg,hogy a lányom kezd egyre féltékenyebb lenni,pedig még az öccse csak eszik alszik.Mi lesz később.Talán a te 2nagy" fiad nem lesz a még kisebb korkülönbség miatt olyan féltékeny,bár nem tudom.

A férjem és az öccse között 5 nap híján 1 év van, a bátyja meg csak 1,5 évvel idősebb.3 éven belül meg volt a 3 fiú anyósomnak.Neki sem volt egyszerű,de volt segítsége.

Most szerencsére anyukám is volt itt segíteni és a párom is vett ki szabit.


Sok sikert a babócákhoz és kitartást,menni fog! :D

2011. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tegnap írt ide valaki egy hasonló kérdést. neki 3 hónapos a babája, és most lett terhes.

Ott lesz valahol a tegnapi kérdések között! Tök jó lelkesítő válaszokat kapott!

2011. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog nyugi. Gondolj bele: ikrekkel sem könnyebb. :-)
2011. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz az olyan vészes, nekem ugyan 21 hónap van a kicsik között, de a lányom után két fiam született. Az eleje piszok nehéz volt, a két kicsi folyamatosan szopizott, alig aludtunk, de ez egy babával sokkal jobb szokott lenni. :-) Olyan 8-9 hós koruktól meg már sokkal jobb, másznak, ülnek, játszanak. Most 14 hósak a kicsik, most kezdenek járni, a nagyom meg 3 éves.

El sem tudod majd képzelni, hogy hogyan lehetett volna másképp!

2011. okt. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszerű nem lesz az biztos!

De ha már nagyobbk lesznek,akkor jó lesz.

Nekem az első három között volt 2,5 év s a harmadik negyedik között 7 év.

Most én nehezebbnek érzem,hogy megnőttek,mert kisgyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond!

A felállás:14 éves,11 éves,8 éves,22 hónapos!

2011. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, örülök a biztatásoknak, és nagyon jó pozitív dolgokat hallani, vagyis olvasni! :)
2011. okt. 14. 15:22
 9/9 obione ***** válasza:
100%
Ez mar regi kerdes, de Hatha olvassa valaki mostanaban is. A kerdes akar az enyem is lehet, söt egy percig el is bozonytalanodtam, hogy nem az kerdesem e? :). Most 8 eves a "nagy"fiam es 7 eves a "kicsi". 1 ev van a 2 között. Mindenkinek csak ajanlani tudom, nagyon tartottam töle es nagyon nehez Volt az eleje de 10000x sen megerte. Mindne ismerösünk irigykedik, midnen gyerekes baratunk akik velünk vannak vagy atjönnek, vagy együtt nyaralunk. Mindent együtt csinalnak, imadjak egymast es ha mi nem keresnenk öket akkor kB alig latnank öket annyira jol elvannak nelkülünk. Hetvegen pl fel Sem ebresztenek minket max ha ehesek, mikor felkelek az isten tudja miota jatszanak ezerrel a szobajukban es ez igy van mar 4 eve Minimum. Hatalmas aldas, utolag nagyon halas vagyok, hogy igy alakult. Nagynak meg csak emleke sincs hogy valaha egyedül Volt :). Persze vannak napok amikor megy az üvöltes meg ki a hülye, de ez normalis es nem tul gyakori. es a 2 gyerek nem is lehetne külömbözöbb. De pl ha a kisebbik egyedül lenne, ö egyedül is tök jol ellenne, nagyon szeret egyedül tevekenykedni, ilyen alkat. A masiknal viszont sokszor mondjuk h uuristen oriasi makunk van h van egy kistesoja mert ha egyedül van csak par orat a teso nelkül akkor sulyosan agyzsibbaszto, 1 percet nem tud ellenni, folyamat a nyakunkra jar es szetszenvedi az agyat:D Ö meg ilyen jellem. De szeritnem összessegeben a kis korkülönbseg szuper es egy aldas!
2020. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!