Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazott már valaki 7 hós...

Utazott már valaki 7 hós alatti babával több órás hosszú repülőúton? Milyen volt? Tanácsok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen,6 hós volt,a repülőút 5 óra,visszafelé 7,volt egy plusz leszállás.Nagyon jól viselte,aludt evett,játszott.Mi a Lauda Air-el mentünk Bécsből,a kiszolgálás,a hozzáállás,és a segítség is példa értékű volt.Amint felszálltunk a gépre máris mondták,h bármire szükségünk van,azonnal szóljunk.Az úton hoztak üveges kaját(Nestlét)még válogathattunk is.Mi annyit tettünk,h a teájába raktunk B 6 vitamint(a doki felírja,mert csak az ampullást tudod beleönteni ez hányinger és rossz közérzet ellen van,nem tudni,h kell-e)ezt itattuk vele egész nap(jól bírta a repülést,semmi gond nem volt).Hirtelen ennyi.Ha vmit még tudni szeretnél,kérdezz nyugodtan.
2009. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kerdezo neharagudj engem is erdekelne,mert en is 1honap mulva repulnek 10orat haza a picimmel,az elso valaszolodtol kerdeznem ha elolvassa,erdemes elmenni dokihoz,es kerni valami nyugtatot(B6)?es hogyan kerte?segitettek a styuardeszek ha mondjuk vecere mennek,vagy ha enni szeretnek.magam megyek es ettol egy picit tartok.hogy enni fogok e tudniha az olemben lessz,remelem felveszik egy picit.koszike
2009. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, pont 7hós volt, mikor hazautaztunk. Az út során át kellett szállnunk, sokat várni, de addig amig a Mami a közelben volt ill a cumisüveg, valamint a kajcsi, semmi baj nem volt vele :-) annyi, hogy arra igyekeztem odafigyelni, hogy pl. ne közvetlenül felszállás elött egyen. Szerencsénk volt, mert pont úgy jött ki az etetés, hogy felszállásnál cumisüveg, leszállás után jött az "ebéd", aztán pont akkor kellett volna ennie, mikor megint a repülön voltunk,de valózinü lefáradt a sok új látványától és az utolsó 1órás utat végig aludta. Igaz, mikor leszálltunk, az útlevél ellenörzéshez és a csomag megkereséséhez már nem igazán volt türelme :-) sok sikert! és ne aggódj!
2009. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manió ***** válasza:

Szia!

Én utaztam már a babámmal, igaz ő csak 3hónapos, de teljesen jól bírta az utat. Nem volt vele gond, evett, ivott, játszottunk.

Én bébi hordó tettem, amit a gépre is felvittem, magam mellé ültettem, és mind a ketten kényelmesen utaztunk.

Tápszert kapott az úton, amit előre megcsináltam indulás előtt, és termoszba tettem bele.

A pelenkázást is meglehet oldani a gépen.

Jó utat!

2009. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Mindenben segítettek a gépen,amikor pelust cseréltünk a stewardes fogta az ajtót,lenyitotta a pelenkázó asztalt,takarót,párnát ajánlottak fel,stb.A B6 végül is nem nyugtató,de mivel jó hatással van az idegrendszerre,nyugodtabbá teszi a babát.Nekem a dokim egyből ajánlotta,amikor mondtam,h repülővel megyünk.Semmi extra gyógyszert vagy oltást nem kellett,igaz,mi a Kanári-szigetekre mentünk.Ha a hordozót felviszed a gépre,csak akkor teheted magad mellé,ha van üres hely,illetve ha vettél még egy jegyet(az szerintem luxus).
2009. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12.32vagyok.koszi utolso valaszolo;)hordozon en is meglepodtem,biztos konnyebb lenne,de luxus igen;)azt a B6vitamint en is megbeszelem a dokival.koszike
2009. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!