Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már ilyen valakivel?...

Történt már ilyen valakivel? Ha nem akkor is írhat? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám és valamitől 2 éjszakát végig üvöltött, nappal is nyugtalan volt. Éjjel 3 kor adtam neki egy Dalacin C kúpot ami fáradságból, stresszből meg még ki tudja miért ( halvány világítás miatt) a puncikájába csúszott. Persze nem ment bele, de megsértette a hüvely bemenetet kicsit vérzett azóta nem fájlalja. Én látok egy pöttyöt ahol megsérült. Nem vittem el orvoshoz, mert mit tudnának vele csinálni és szégyenlem is nagyon, hogy így veszélyeztettem a babámat. Tudom látatlanban ti sem tudtok segíteni, de írjatok valami megnyugtatót kérlek, hogy semmi baj nem történt. Szóval a gonosz emberek akik lehordanának ők most ne írjanak, köszönöm.
2011. okt. 16. 14:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem nyugodj meg először is, már úgyis megtörtént a dolog. És akkor most megnyugtatásképpen irom, h én anno, amikor 3 hónapos nagyon hasfájós volt, és csak a szélcső segitett, véletlenül- szintén a stressz miatt, mert végig orditott- a végbélnyilásából felcsúszott a hüvelybemenetébe a cső, és akkor én is kiborultam, remegtem, sirtam, szidtam magam- végül kimostam jó alaposan a punciját és nem történt semmi. Mondjuk nálunk nem a kúp ment fel, de azért irtam, hogy szerintem is előfordul az ilyen.. Drukkolok, h ne legyen semmi!!

2011. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Jesszus hogy írthat le egy nő ilyet, hogy a szűzhártyáját...tudod te hol helyezkedik el az? Amúgy meg ilyen provokáló kérdést kár ide kiírni.
2011. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
.
2011. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:

"A szűzhártya gyermekkorban a hüvelybemenet peremén húzódó vékony hártya, mely részben eltakarja a hüvelyt. "


Azért babáknál nem egészen annyira ott helyezkedik el,ahol nekünbk nőknek.Nem írt ő akkora butaságot.



Kérdésedre válaszolva kedves kérdező: vidd el orvoshoz, és nyugodj meg, remélem nem lesz semmi komoly baj.

Majd írd meg,mi volt

2011. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Oké, én negatívan írtam, de Germicid kúppal azért másképp hangzik a történet. Úgyhogy én arra reagáltam, ami a kérdésben volt és arra szóltam elítélően. Illetve gondoltam nem megfelelőnek. Úgyhogy én visszavonom azt a hozzászólásomat.


Egyébként nem kell orvosnak szólni, pláne nem nőgyógyásznak, mert nem egy akkora baleset ez. Kend be Bepanthennel vagy ilyesmivel és kész.

Mondjuk lehet egyébként érzékenyebb a bőre és azért történt, figyelned kell erre majd később mert csípheti neki a pisi vagy a keményebb kaki is felrepesztheti.

2011. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy ennyi a rosszindulatú majom ezen az oldalon. Gyámügy. Persze. Barmok.
2011. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam, h gyámügyet hívják, mert az anya rossz lenne. Hanem azért, mert a kislány hüvelybemenetét sértette fel és ebből idegenek, akik nemlátták következtethetnek rosszra. Sajnos Mo-on is volt már eset rá, h kisbabát erőszakoltak meg. Egyáltalán nem azt mondtam, h majd elveszi a gyámügy. Nem gonosz vagyok, csak mondtam, h vigyázzon, mert akár meg is vádolhatják.

Barátnőm elájult és a gyerekére esett. Berohantak a kórházba, mert féltek, h valami lesz. Az orvos 100-szor megkérdezte, h hogy történt, mert a zavartságot annak vette be, h barátnőm kiborult és megverte v ellökte. Pedig nem. Ő eleve ájulós típus.

2011. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan pici a sérülés, nem kell elvinned orvoshoz, valószínúleg a kúp hegyes vége egy picit megsértette. Figyelgesd pár napig, ha nem gyullad be, akkor nincs vele teendő, gondolom, popsikenőccsel kened egyébként is, az úgy is hámosítja. Attól, hogy a második átüvöltött éjszakán kúpot adtál a gyereknek, még nem vagy szaranya :) Te csak csillapítottad a fájdalmát orvosi utasítás szerint. És valljuk be, egy kapálózó, megfeszülő hét hónaposnak nem igazán egyszerű egy kúpot beadni...
2011. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Komolyan kiborító, hogy ezen az oldalon állandóan az egymásnak esés, meg a kioktatás megy.

Annyi, de annyi tökéletes anya van itt..


Nem lesz semmi baj, ne aggódj!

2011. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

16:22 szívemből szóltál!!!!!


Szerintem is vidd el az orvoshoz (valószínűleg semmi gond nincs, de azért nem árt, ha ezt egy szakavatott is megmondja, akkor legalább megnyugszol).


Soha annyi rosszindulatú emberrel nem "találkoztam", mint itt, ahol csak arra várnak, hogy köszörúlják a nyelvüket valakin.

Aki gyógyszert ad a gyereknek, az egy utolsó hitvény alak, a tápszert, az úgyszintén.

Ne foglalkozz ezekkel a véleményekkel, egyik füleden be, másikon ki.

2011. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!