Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már ilyen valakivel?...

Történt már ilyen valakivel? Ha nem akkor is írhat? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám és valamitől 2 éjszakát végig üvöltött, nappal is nyugtalan volt. Éjjel 3 kor adtam neki egy Dalacin C kúpot ami fáradságból, stresszből meg még ki tudja miért ( halvány világítás miatt) a puncikájába csúszott. Persze nem ment bele, de megsértette a hüvely bemenetet kicsit vérzett azóta nem fájlalja. Én látok egy pöttyöt ahol megsérült. Nem vittem el orvoshoz, mert mit tudnának vele csinálni és szégyenlem is nagyon, hogy így veszélyeztettem a babámat. Tudom látatlanban ti sem tudtok segíteni, de írjatok valami megnyugtatót kérlek, hogy semmi baj nem történt. Szóval a gonosz emberek akik lehordanának ők most ne írjanak, köszönöm.
2011. okt. 16. 14:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
84%

A 2 lyuk ugye közel van...a hüvely apró vékony erekkel van behálózva, a kúp vége meg azért ki van hegyezve.

Szóval, ha a fenékbe akar menni, de "megcsúszik" és följebb szalad, akkor lehet hogy megsérti, miért ne lehetne!Ne legyetek már ilyen rossz indulatúak!!!!Amúgy is kivan szegény anyuka!!!!!!


Én figyelgetném, ha nem pirosodik be a helye, tehát nincs gyulladás, hanem szépen elmúlik, akkor tuti nem vinném el.Biztos csak a hámréteg sérült meg....Ne aggódj!Minden rendben lesz:)


Azt viszont sajnálom hogy ennyit sírt...de mitől fájhat a pocija?Nem lehet hogy a foga jön?

Ja és a nurofen nem lenne jobb?Nem okoskodásból, csak nekem a doki azt mondta, hogy fájdalom csillapításra adja nurofent, magas lázra adjak csak germicidet.

2011. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%

OOO te jó ég!!!Itt tényleg csak ilyen tökéletes anyák vannak, akik soha nem követtek el hibát!???!!Ne bántsátok már, hiszen csak tanácsot kér, nem büszke arra amit véletlenül tett!!

(utolsó)

2011. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Bocs, de egyáltalán nem tanácsot kért, hanem felmentést, megnyugtatást.


Szerintem viszont ez a sztori kicsit durva ahhoz, hogy könnyesen egymás vállára boruljunk.

Figyi, nekem is szánkázott már le a gyerekem az ágyról fél évesen, vittem dokihoz, tudtam, hogy hibáztam, nem is vártam el senkitől, hogy azt mondja: nem baj, mással is megtörtént.


Itt azért gondolom anyuka tök ideg volt, idegből cselekedett, de egyrészt nem akarnék "kiütni" egy gyereket kúppal, másrészt akkor villanyt kapcsolok, nem a félhomályban szórakozok.

2011. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
szio holnap az legyen /szeritem/ az eslö hogy elviszed orvoshoz,lehet átirányit gyermeknögyógyászhoz. Mivel véletlen volt nem szándékos ugy vélem ilyen elöfordulhat . Nem szándékos volt ezt mindenki beláthatja. ezért ilyenekt nem irunk hogy gyámügy! nyugtassuk meg a hölgyet küldessük a gyerekorvoshoz a többi nem a mi dolgunk hogy adott esetbe mi itélkezzünk . vannak itt durvább estek is ahol nem tanácsot adnék az illetönek hanem rögtön a gyámügy telefonszámát. UI: Vidd a babót biztos ami biztos orvoshoz föleg hogy vérzett neogy valami bakteriális fertös legyen mAJD A VÉGE köszönöm
2011. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem a legjobb dolog félhomályban kúpot felhelyezni, de ha a baj már megtörtént, legalább holnap mutasd meg egy orvosnak.


Lehet hülyeséget kérdezek,de nem lehet,hogy a szűzhártyáját sértetted fel????


Én nem ítéllek el, tudom milyen az,amikor ordít-ordít és egyszerűen kétségbeesett,dühös,elkeseredett vagy és nem a babára,hanem magadra,mert nem tudom mi lehet a baj, és nem tudsz neki segíteni.


Anyukák, ne mondjátok,hogy nálatok nem borult ki még a bili, és ti soha de soha nem vagytok "idegesek" a babátokkal kapcsolatban(alvás, fogzás, és nálatok a kialvatlanság stb). Mert nincs az az anya,aki soha nem borul ki, soha nem téved, soha nem csinál rosszat!!!!

Mert ha azt mondjátok van, hát én megnézném...

2011. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1-2 jóindulatú embernek!


A gonoszoknak is köszönöm mert legalább látom, hogy milyenek általában az emberek, nem is számítottam ilyen válaszokra. Persze nem kell gratulálni nem is ez volt a cél, de ha most így boldogok vagytok akkor szereztem egy kellemes du.

2011. okt. 16. 16:00
 17/35 A kérdező kommentje:

A nyílásnál láttam egy kis gombostűnél is kisebb sérülést. Holnap telefonálok a nőgyógyászomnak. Azóta is figyelem.

Köszönöm az utolsó válaszokat.

2011. okt. 16. 16:04
 18/35 anonim ***** válasza:
gyermeknögyógyászatra kérj minél elöbb idöpontott, ne aggodj
2011. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem senki nem mondta, hogy bezzeg ő tökéletes anya, vagy sosem borult ki.

De ha hibázok, utána nem sírom össze a fél világot, hogy jaj sajnáljatok, mennyire szerencsétlen vagyok, ugye nem lesz baj?

Ez annyira önző dolog...

Kérdező, az meg régen rossz, ha a válaszoktól érzed magad szarul, meg a válaszadók a rosszindulatúak. Nem te, aki azért nem viszed orvoshoz szegény gyereket, mert szégyelled, hogy ilyet csináltál.

Szállj magadba, gondold végig, mi vezetett idáig, hogy máskor elkerülhesd a dolgot, és lásd már be végre, hogy hibáztál.

2011. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt meg sose fogom megérteni miért kell rögtön LESZEDÁLÁSNAK hívni, ha FÁJDALOMRA FÁJDALOMCSILLAPÍTÓT ad az anya??

Ebből lesz aztán a sok olyan eset hogy "jaj hát gyógyszert azt nem adok neki (ördögtől való!!), kezelgetem homeopátiával és kész"...Tudom, mert tapasztalat...

(és most itt nem a fogzásos fájdalomra vagy enyhe megfázásra gondolok).

Elnézést hogy off voltam, de annyira elterjedőben van ez a nézet, hogy minden gyógyszer csak arra van, hogy mérgezzük szándékosan a gyereket...Ez a ló túlsó oldala megint.

2011. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!