Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már ilyen valakivel?...

Történt már ilyen valakivel? Ha nem akkor is írhat? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám és valamitől 2 éjszakát végig üvöltött, nappal is nyugtalan volt. Éjjel 3 kor adtam neki egy Dalacin C kúpot ami fáradságból, stresszből meg még ki tudja miért ( halvány világítás miatt) a puncikájába csúszott. Persze nem ment bele, de megsértette a hüvely bemenetet kicsit vérzett azóta nem fájlalja. Én látok egy pöttyöt ahol megsérült. Nem vittem el orvoshoz, mert mit tudnának vele csinálni és szégyenlem is nagyon, hogy így veszélyeztettem a babámat. Tudom látatlanban ti sem tudtok segíteni, de írjatok valami megnyugtatót kérlek, hogy semmi baj nem történt. Szóval a gonosz emberek akik lehordanának ők most ne írjanak, köszönöm.
2011. okt. 16. 14:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

én csak elmondom hogy ha éjjel arra ébredek hogy lázas a kislányom (velünk alszik, ezért tudom) akkor ugyanúgy félhomályban, még álmában benyomok egy kézcsillapitó kúpot. nagyon vigyázok hogy ne történjen baleset, de persze úgy könnyű ha nem mozog...viszont volt h megijedtem, el kezdett izzadni a kezem, a kúp olvadni és csúszniamig odaértem hozzá már újat kellett elővegyek, szóval megértelek. ha olyan pici a sérülés mint ahogy leirtad, ne aggódd túl, ahogy a többiek is irták, figyeld hogyan gyúgyul. nos ezek után én már nem fogom sötétben csinálni...

2011. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell orvoshoz vinned. Figyeld 1-2 napig még, de egy gombostűfejnyi sérülés azalatt el is fog múlni!
2011. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók, szólok itt a gonosz rosszindulatú és a kedves, jó szándékú válaszolóknak! Mivel az eset szombat hajnalban történt nem akartam hétfőig felhívni az orvosomat, ha valószínűleg nem nagy a baj nem akartam kitenni olyan felesleges vizsgálatoknak amivel nagyobb bajt okozok mint a kúpos balesettel. Ügyeleten semmi jó tanácsot nem adnak inkább sokszor bunkók az emberrel, mivel hasfájós és nagyon sok átüvöltött éjszaka van mögöttünk, tudom. Ezt nem részletezem. Nem gondoltam, hogy az általatok adott válasszal én felmentem magam a felelősség alól és megveregetem a vállam csak azért mert ti azt mondjátok ne aggódj minden oké, de sokan sok mindent tapasztaltunk már lehet ilyet is ezért tettem fel a kérdést vagy, ha nincs ilyen tapasztalat kapok jó tanácsot és nyugodtabb leszek.

Mint írtam a gonosz emberektől is gyűjtöttem tapasztalatot.

Köszönöm a kedves jó indulatú tanácsokat amit később többet is kaptam.

A fájdalomcsillapításról annyit, ha egy felnőtt bevesz egy fájdalomcsillapítót mert majd meg pusztul az oké, de ha egy babának fáj valami nagyon és kap fájdalomcsillapítót az bűn??? Ha nektek majd fáj valamitek nehogy bármit bevegyetek csak szenvedjetek. Egyébként rengeteg éjszakát végig ordított és soha nem adtam miatta kúpot csak most, lázcsillapításra kapott ezelőtt, tehát nem rögtön nyúlok utána.

Mivel nincs sok időm írom a lényeget.

Felhívtam a nőgyógyászomat akinél megbízhatóbb szakembert nem ismerek és megnyugtatott, hogy semmi baj nem történhetett még akkor sem, ha a kúp bement volna mert van, hogy valamiért bizony pici babáknak is kellhet oda kúpot adni, több oka is lehet, de mondtam, hogy nem maradt benn viszont kicsit megsérült (ami ma reggel már nem is látszik), ő mondta, hogy semmi baj érzékenyebb ott a bőröcske és kicsit megsérült, nem kell vele semmit csinálni, nem is kell orvoshoz vinnem.

Most befejezem, ha újra ilyen kérdés merülne fel akkor már tudjuk a választ sajnos nekem tapasztalatom is van.

Az orvosom egy pillanatig sem szidott engem vagy marasztalt el gondatlanságért, teljesen megértő volt.

Szerencsére mire ez az egész lezajlott a nyoma is elmúlt a bajnak. Ez után sokkal jobban fogok vigyázni.

Ha valamit még kifelejtettem az időhiány miatt van.

2011. okt. 17. 10:42
 34/35 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy rendebejött minden s az orvos is megnyugtatott!pihizzél sokat ha tudsz babó melett
2011. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pihi nem nagyon megy mert a babám "több emberes" soha nincs mellette pihenés:), de köszi.
2011. okt. 17. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!