Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, ugye?

Rossz anya vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
3 hete született meg a babám, de napról-napra egyre inkább úgy érzem, hogy nem bírom tovább... Eleve kevesebb a tejem, mint amennyi kellene, bár amit csak lehet mindent megteszek azért, hogy több legyen! A szoptatások egyre katasztrófálisabbak. Hörög, morog közben, majd elkezd tekeregni rajtam (valószínűleg a hasfájása miatt) és még mohóbban szívja a mellemet, majd hirtelen keservesen sír, és már enni sem kér. Aztán a büfiztetésnél az utóbbi 2 napban elég sokat visszabukik. Ma hajnalban még az orrán is jött vissza tej. Én meg csak sírok minden nap, alig van étvágyam... Segítségem meg a férjemen kívül (aki csak azt tudja mondani, hogy nincsen semmi baj) sajnos nincs... Tudom, a kisbabám nem tehet semmiről, de mostanában arra gondolok, hogy kár volt gyereket vállalni, mert képtelen vagyok megfejteni, hogy mikor miért sír, mi a baj. Úgy érzem alkalmatlan vagyok anyának lenni, pedig terhesen annyira szépnek képzeltem el ezt az időszakot. Nem tudtam, hogy ennyire nehéz lesz...
2011. okt. 17. 14:44
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, hogy érdeklődsz. :)

Már sokkal, de sokkal jobb a helyzet, mint anno! A kisfiam nagyon értelmes, hihetetlenül kiegyensúlyozott, rengeteget nevetgél és nagyon sok szeretet ad. :)

Persze, vannak nehezebb percek (főleg, hogy nincs segítségem), de a kisfiam szeretete mindenért kárpótol.

Szép napot Neked!

2012. aug. 20. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!