Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más apuka is folyton dolgozik?

Más apuka is folyton dolgozik?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve, mivel van egy 20 hónapos kislányom és 9 hetes terhes vagyok. Az estéink pedig úgy zajlanak, hogy a gyerek van amikor 3 napig nem látja az apját, mert reggel már nincs itthon, este meg még nincs itthon...Tudom kell a pénz. de kettővel hogy lesz?
2011. okt. 17. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem múlthét szerdán ment dolgozni a férjem, és csak most szombaton jön haza. A kicsim a héten lesz 10 hónapos, a nagyobbik 3 éves most kezdte az ovit. A nagyobbikon látom, illetve mondja is, hogy nagyon hiányzik apa. A kicsi pedig egy hete elindult, apa lemaradt róla. Már jár a gyerek egyedül mire visszajön. Szerintem neki is fáj a szíve miatta. Nekem is rossz egyedül a csajokkal, de sajnos csak így tudunk megélni. Kitartást neked!
2011. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az összes eddig írt anyukának gratulálok.én teljesen kiborulnék,ha ennyit lenne itthon..ő 11 körül megy el itthonról és 5körül jön haza.rengeteget segít,itthon is ,a babával is.nagyon nagyon szerencsés/ek vagyunk.
2011. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én párom is sokat dolgozik. Az esetek többségében az ország másik felén van napokig/hetekig. Rosszabb esetben hetekig külföldön, és úgy megy el ,hogy azt sem tudjuk mikor jön haza. A legrosszabb az volt, amikor nyáron 1 hónapig volt Irakban, és ez idő alatt 2x tudtunk csak beszélni telefonon. Ráadásul még tervezni sem tudunk nagyon, bár 2 kicsi mellett nem is igazán lehet. Múlt hétvégén pénteken ért haza, és pihenős volt szombattól hétfőig. Szombat délután telefonáltak neki, és vasárnap indultak a Fekete tengerhez dolgozni úgy, hogy legkésőbb pénteken itthon lesz. Csak egy kicsit csúszott a dolog, szerda éjjel ért haza. :( Azóta viszont itthon van! :)


Akármilyen közhelyesen hangzik is, örülünk neki, hogy van munkája, és meg is fizetik.

2011. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én párom reggel 6:30-kor indul és jóesetben este 9kor ér haza, de néha később. És majdnem minden hétvégén megy másodállásba is... :( Én itthon vagyok a 19 hónapos kislányommal, és a 6 hetes pocaklakónkkal.

Én is hiányolom mindig, de ez van! A pénz meg kell! :(

És persze így is hónap végén már nem nagyon marad pénz! :(

2011. okt. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szamuráj válasza:

Akaratlanul is beleolvastam a témába...

Csak hogy lássátok a másik felét is a dolognak: A most nyolc éves fiamat egy évesen hagytam anyával és anyósékkal egyedül - az első szülinapot is 2 héttel hoztuk előre, hogy én is ott lehessek - úgy, hogy nem tudtuk, mikor jövök újra - munka angolhonban, "aranyásó" üzemmódban. 4 hónap múlva láttuk egymást újra...

Két év alatt 4× találkoztunk kb. 1-2 hétre, pénz lett elég, de...

Hazatértem után rendszereztük a már kinőtt holmikat és a szívem szakadt meg! Szinte semmit sem ismertem a viselt cipőcskékből, ingek, nadrágok, trikók garmadából!! Ekkor ismertem fel, hogy azért a megkeresett pénzért nagyon nagy árat fizettünk - mindhárman!!!

A lányunknál igyekeztünk ezt elkerülni - hetes-kéthetes turnus még belefért - és sokkal több öröme van mindenkinek!

2011. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!