Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiváncsi vagyok: Összetett...

Kiváncsi vagyok: Összetett tippelős kérdés játszotok?

Figyelt kérdés

Sose irtam ilyet ki,de kiváncsi vagyok ki mennyi idősnek tippeli a babámat?direkt nem irom meg h lány vagy fiu:)

Szoval:

88cm és 12kg

Amiket tud:

-váltott lábbal most kezdett menni a lépcsőn,

-mondatokban beszél,ragozva

-szobatiszta éjjel-nappal

-kb. 30 mondókát,gyerekdalt ismer,és el is tudja mondani pár hibával

-önnállóan eszik,

-leveszi a cipőjét,nadrágját egyedül és a cippzáros felsőket

-nadrágot fel tud venni



Majd megírom ha valaki eltalálta a korát:))


2011. okt. 18. 12:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

utánaolvasgattam,nem is aggódom,van amiben ügyesebb,van amiben kevésbé.Megtanultam nem hasonlitgatni,ugyanis mi dévényeztünk egy éves kora elött.


A könyvek is irnak néha hatalmas baromságokat....én ugy vagyok vele h fejlödjön a saját ütemében,és ugy látom neki ez a megfelelő "ütem":)

2011. okt. 18. 13:14
 22/28 anonim ***** válasza:

Dévény tornára minket is küldtek, ahhoz képest mindent időben csinál, még talán előbb is... (pedig nem gondolom, hogy elfogult lennék) Ez rendesen beparáztat minden anyukát, engem is. Azóta én is mindent olvasok, figyelek, akaratlanul is hasonlítok...

Ezzel a plusz információval még inkább azt mondom, hogy nagyon időben kezdett járni. Van hasonló korú gyerek a családunkban, ő is ugyanezeket csinálja most, nem rég lett szobatiszta, picivel nagyobb talán, de nem sokkal (Azt hiszem 14 kiló)

2011. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

12:50-es vagyok


értettem a célzást, de ne gondoljátok azt, hogy ezt én erőltetem a gyerekre, pont ezért sem írtam, hogy én azt hinném, hogy csodagyerek vagy zseni. Ezeket tudja, mert érdekli, mert akarja, de pl. bicajozni nem tud, nem is akar még ráülni sem, nem is erőltetem. Neki valószínűleg a reál tárgyak jobban fognak majd menni mint más tárgy. Én nem tudom, ki mit nagyzol el, amit leírtam, azt nem én mondtam a gyerekemről, hanem mások, akiknek azért adok a szavára (orvos, védőnő, óvónő). De nem baj, nem fogok megbántódni az írásotokon, kérdező te kérdeztél én leírtam a mi esetünket, ettől én nem tartom magam rossz anyának, azért mert minden lehetőséget megadok a fiamnak azokban a témakörökben, amik érdeklik, nem fogom visszatartani a fejlődésében. Emellett nagyokat játszik egyedül vagy velünk, amikor meg kedve tartja tölti a foglalkoztatókat, mert érdekli.

2011. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem a kérdező pont, hogy nem neked szánta a célzást. Hanem általánosságban az eddigi tapasztalatok alapján mondta. Pont téged említett a másik oldalnak, a kivételnek, hiszen tényleg sok dolgot tud a kisfiad
2011. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Igy van utolso....jol látod,nem az elötted válaszolónak irtam hogy zseninek akarja látni a gyerekét,én nála pont arra gondoltam h ő az aki normálisnak tartja amit tud a gyereke,és enm akar jobbnak látszani.
2011. okt. 18. 13:41
 26/28 anonim ***** válasza:

Én 2-2,5 évesnek mondtam volna, mert hasonlít az én fiamra nagyon.

A különbség annyi, hogy fiam 90 cm és 13 kg és éjjelre nem szobatiszta. De a beszéde, mondókái, vetkőzése, lépcsőzése... mint a fiam.

2011. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
akkor bocsi kérdező, azt hittem nekem szólt, nem akartam ezzel senkit sem megbántani csak kétértelmű volt számomra 12:50-es voltam
2011. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Semmi gond...tisztáztuk,ez a lényeg.
2011. okt. 19. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!