Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ki mit vesz mikulásra...

Anyukák! Ki mit vesz mikulásra, karácsonyra 1,5 éves gyermekének?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még odébb van csak én már szeretem előre kigondolni,főleg,hogy a nagymamák is jelezték már,hogy adjunk ötletet!

Könyvei,plüssei,formabedobói,kinti játékai,bébitaxija,ugrálócsacsija,zenélős játékai vannak stb vannak!

Gondoltam játszósátorra ami mászólalagutas de ezen kívül semmi másötletem nincs!

Mikulásra kb 1-2 ezer ft a keret,karácsonyra meg 10 e ft.!

Ennek tudatában adnátok ötleteket a ti babáitok mivel szeret bent játszani vagy mit terveztek nekik venni??


Köszönöm előre is!


2011. okt. 18. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nekem a lányom az autópályát kb fél perc alatt aprítaná fel és rohangálna a darbjaival.

de neked kell tudnod, ha a tied nem szedi szét akkor biztos nagyon jó lehet.

2011. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem most 15 hós a lányom. Szerintem nem nagyon fog kapni ajándékot se karácsonyra, se télapóra. Már annyi játéka van. Egy babát gondoltam neki venni, igaz, már van neki egy, de még egy belefér. Télapóra kap egy kis mikuláscsomagot, egy kis csokival. Legó dupló még az enyémnek korai, van hasonló építő kockája, de még nem igazán jött rá, hogy mit kellene vele csinálni.

Ha nagyon nem bírom ki és venni akarok neki valamit, akkor majd babakonyhát veszek neki, vagy olyan műanyag gyümölcsöket, amiket ketté lehet szedni (tépőzárral vannak egymáshoz kapcsolva)

2011. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, nem akarok kötekedni de azok a gyümik, zöldségek fából vannak,nekünk is van egyébként a gyerekek(2 és 4 évesek) imádnak vele játszani, szendvicset meg ilyesmiket csinálnak belőle, mert a mienkbe van kenyér is meg mindenféle. De lehet,hogy van műanyagból is de én nem találtam csak fából mikor vettem.
2011. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Még a nagymamáknak is probléma, hogy mit adjon mikulásra. Csokit édességet nem, féltem a fogukat, de akkor mit? 10,11 évesek
2014. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!