Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hálálhatnám meg a...

Hogyan hálálhatnám meg a mentősök segítségét?

Figyelt kérdés

Júliusban vittek be a kórházba autóbaleset miatt, ahol egyből sürgősségi császárt végeztek rajtam. Azon kívül, hogy én ramatyul voltam, a lányunknak semmi baja nem esett.


Szeretném a kiérkezett mentősöknek meghálálni valahogyan a segítségüket (még akkor is, ha ez természetes és ez a munkájuk) és az igyekezetüket, amit a kórházba szállítás kapcsán kaptam.


Végre sikerült kiderítenem, hogy kik voltak akkor szolgálatban és a kórházban megkaptam annak a mentősnek a nevét, aki átadta a papírjaimat a nővérkéknek.

Holnap mennék be a mentőállomásra és szeretnék valamit vinni, de nincs ötletem.


Szerintetek minek örülnének?


2011. okt. 18. 21:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
előző vagyok. esetleg egy köszönőlevél a felettesüknek (megyei felettesre gondolok), mert ez nyomhat a latban ha jutalmazásra kerül a sor. persze ha megnevezed az illetőket.
2011. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
mégsem előző. közben sokan írtak :)
2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék ajándékkosarat,mert az ilyesmi diszkrét magánügy,az ajándékkosár pedig méreténél fogva nagyon feltűnő.Utalványt vinnék nekik,ez lehet akár pl. könyvutalvány is,vagy vmelyik áruházba való,lehet már kapni ilyeneket.Ez pénz,de mégis vhogy kedvesebb és finomabb gesztus,mint a kezükbe nyomni egy tízezrest.Beletenném ezt az utalványt egy ilyen köszönő képeslapba,és mellékelném hozzá a baba fényképét.Nagyon megható volt a belinkelt köszönő lap!
2011. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Én egy óriási adag saját készítésű sütit vagy tortát vinnék, abban a Te munkád is benne van. Persze ha holnap mész, akkor az már lehet hogy nem fér bele...


(Én kórházi kezelésekre járok évente a hátammal, és a 3 hét kezelés leteltével mindig saját sütit vagy kalácsot viszek mindenkinek, és nagyon szoktak örülni, soha nem volt nekik kellemetlen. Egy doboz bonbont nem tudnék ugyanígy átadni, mert az tényleg olyan "megvásárolt". Még a receptet is el szokták kérni. :o)

2011. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lehetne ajándékkosarat vinni, és a felettesnek szóló levél is nagyon jó ötlet!

A nagybátyám rendőrtiszt, egyszer ők az őrsre egy sok szeletes tortát kaptak ilyenformán "hálából" (+ egy levélkét), még évek múltán is emlegette, hogy mennyire meglepődtek és milyen jól esett nekik!

2011. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én sokat ülök mentőautón, és nagyon erős kontaktom van a mentőkkel.

Bármit viszel örülni fognak neki, és hidd el - el fogják fogadni! Ha írsz egy köszönő levelet, az is ugyan jól fog esni nekik, mintha vinnél akármit. Nagyon ritka, hogy megbecsülést kapunk...

Ha írsz a régióvezetőnek is egy külön levelet, ahol megemlíted a mentők nevét + hogy melyik mentőállomás, annak külön örülni fognak. :)

Lényeg a hálád, és a megbecsülés - érezni fogják, és ez a lényeg! :)

2011. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

Edesanyam egeszsegugyben dolgozik.

Evekig dolgozott balesetisebeszeten es nagyon jol esett neki ha valaki visszament es megkoszonte a munkajat.

O penzt soha ssenkitol nem fogadott el, viszont csokinak viragnak nagyon orult.

A kedvenc ajandekai a hazilekvar, mez stb voltak.

Mar atkerette magat egy nyugisabb osztalyra, mert nem birta a tempot 50 felett.Itt pedig van 1 festo aki rendszeresen jar kezelesre az osztalyra es rengeteg kepet festett mar anyukamnak.

Az osszes kepe ki van teve a lakasaban:)

Szerintem nagyon fognsk orulni ha megkoszonod Nekik amit ertetek tettek :)

a hazikeszitesu suti + egy fenykep rolatok tenyleg nagyon jo otlet :) eddig talan az a legjobb :)

2011. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
én is az ajándékkosár mellett voksolok + egy kép rólad és a picúrról.
2011. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
20%

Szia!


Először is örülök, hogy jól vagytok a kicsivel együtt! Vigyél nyugodtan ajándékkosarat, de ne felejts el belerakni egy képet a kislányról és rólatok! :D Valóban örülni fognak!!!


Sajnos amikor Én mentem szülni (első baba), nem volt részem segítőkész mentősökhöz. :( Éjjel 3-kor hívtam őket csak másodszori hívásra vették fel, mikor kijöttek megkérdezték, hogy minek hívtam ki őket? Mondtam, hogy szülni fogok, elmondtam, hogy mit érzek, mit nem, mi történt, mire a mentős újra megkérdezte, hogy jó, de minek hívtam ki őket. Erre csak annyit mondtam, hogy nem érti első baba, első szülésem, férjem vidéken és csak 36 hetes vagyok. Válasz: Na jó, ha már itt vagyunk jöjjön bevisszük!!! Azért hozzátette, hogy taxi is van a Világon. Mire Én: Valóban van, de a taxiban mégsem szülhetek és, hogy tudtommal ez a hivatásuk ezért kapják a fizetésüket.


Szóval nem ment simán a kórházba való bejutásom. Tudom Nekem sem így kellett volna reagálnom, de akkor abban a helyzetben ez tűnt helyesnek.

2011. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szia Ápolónő vagyok hidd el a kedves szó többet ér minden ajándéknál.

A kép nagyon jó ötlet egy kis szöveggel,és ha mindenképpen vinni szeretnél valamit akkor én is az ajándék kosarat javasolnám.

Abból mindenkinek jut ők egy csapat a diszpécser a sofőr és az ápolók csak együtt tudnak jól segíteni másokon!

2011. okt. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!