Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hálálhatnám meg a...

Hogyan hálálhatnám meg a mentősök segítségét?

Figyelt kérdés

Júliusban vittek be a kórházba autóbaleset miatt, ahol egyből sürgősségi császárt végeztek rajtam. Azon kívül, hogy én ramatyul voltam, a lányunknak semmi baja nem esett.


Szeretném a kiérkezett mentősöknek meghálálni valahogyan a segítségüket (még akkor is, ha ez természetes és ez a munkájuk) és az igyekezetüket, amit a kórházba szállítás kapcsán kaptam.


Végre sikerült kiderítenem, hogy kik voltak akkor szolgálatban és a kórházban megkaptam annak a mentősnek a nevét, aki átadta a papírjaimat a nővérkéknek.

Holnap mennék be a mentőállomásra és szeretnék valamit vinni, de nincs ötletem.


Szerintetek minek örülnének?


2011. okt. 18. 21:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na mi volt, hogy sikerült? (ha tegnap olvasom, én is a süti + fényképre szavaztam volna.)
2011. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nővérke vagyok fekvőbeteg osztályon, és csak megjegyzem, hogy az ajándékkosárnak, süteménynek örülünk a legjobban. Nagyon jól tud esni egy kis nasi napközben... :) És nagyon szép gesztus, hogy gondolsz még a jótevőidre! :)
2011. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Reggel elmentem az egyik ismerősömhöz és összerakattam egy nagy ajándékcsomagot.

Hajnalban pedig megírtam az 'ajánlólevelet' a regionális vezetőnek. Ebből írtam kettőt. Az egyiket postán adtam fel, a másikat pedig személyesen adtam oda a mentőállomáson.

Pár darab képet előhívattam és beleraktam egy albumba. Olyan képekkel kezdtem, amik a baleset napján készültek. A végén pedig a pár napja készült képét raktam be a lányomnak. Vettem hozzá egy Boldog Születésnapot képeslapot, amiben leírtam, hogy mennyire hálás vagyok nekik.


Délután 6-kor odaértem, akkor kértem egy kis segítséget, hogy betudjunk mindent vinni. Nagyon őröltek nekünk. Az egyik úriember mondta, hogy elég sokat gondoltak ránk, hogy mi lehet velünk. :)))

Nagyon meghatódtak és rettentően örültek az ajándékoknak! Ki is rakták a dicsőségfalukra.

Rettentően jól esett nekem és a lányom is sokat mosolygott rájuk. Mikor meghallotta az egyik mentős hangját, aki akkor velünk volt, elkezdett csodálkozni rá.

2011. okt. 19. 21:22
 24/28 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki,hogy ilyen jól sikerült!Jó egészséget nektek!!
2011. okt. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Dejó! Én is megkönnyeztem! :-)
2011. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
..én is...:)
2011. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
nekem sem sok kell a könnyekhez. ez szép volt.
2011. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az első 22:18 vagyok.

Megkérdezhetem, hogy melyik mentőállomás? Ha budapesti, akkor a nevekre is nagyon kíváncsi lennék :)!

Ha nem tartod tolakodásnak, megírod nekem privátba?

2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!