Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti mikor kerültök...

Anyukák, Ti mikor kerültök ágyba? Mennyit alszotok egy másfél éves kicsivel? És az elég?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 óra alvás, de az is csak úgy hogy ikreim felváltva felébresztenek éjjel negyedóránként. Úgyhogy nem igen mondható alvásnak és ez megy már 20hónapja. :D
2011. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1kor fekszek, 7-fél8kor kelek. elég lenne ha nem lennék ennyire lusta :D

de olyan jó, reggel rajtam autózik a fiam míg elbóbiskolok még egy 20 percre :)


nálunk is az van, hogy hétvégén egyikünk alszik ha nincs dolgunk délelőtt. igaz férjem nem talál meg semmit ezért fél óránként felkelt, vagy megkérdezi mit egyen a gyerek :D

2011. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igaz az én ksilányom 11 hónapos, ő elalszik este fél9 körül. És 10 után valamikor kerülök ágyba. Lányom reggel fél 8ig alszik, én is alszok vele addig,mert nincs tesó, sietnünk nem kell sehová. DE mostanában nagyon rosszul alszik, éjjelente minimum 3-4 alkalommal felkel,és csak cicin hajlandó visszaaludi,ez megy kb egy hete(jön a foga). De ezt leszámítva is felkel 1-2 alkalommal éjszakánként. Napközben nem laszok,akkor inkább főzök, végzem a munkám,vagy leülök kicsit netezni.
2011. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!