Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? A férjem kiakasztott.

Figyelt kérdés

Tegnap közölte, hogy elmegy a kollégáival sörözni. Ez rendben is van, csakhogy nem jött haza az éjjel. Se nem hívott, se egy sms. Reggel én hívtam, hogy hol van. Annyit mondott, hogy hát nem mentem haza, a többi nem is érdekelt letettem a telefont.

Van egy 9 hónapos fiúnk, aki mellesleg bárányhimlős, és egy 3,5 éves lányunk, aki most gyógyult meg, én 3 hete gyakorlatilag a lábam se tudtam kitenni a lakásból. Kész vagyok!

Ti mit reagálnátok ilyenre?


2011. okt. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

A "nő"-s válaszoló voltam! Szerintem próbáld meg kideríteni, h mi történt tulajdonképpen! Tényleg sörözni volt-e vagy egyebet csinálni! Én ebből indulnék ki, aztán ha kiderül vagy az egyik vagy a másik, akkor lehet tovább gondolkozni, h mi legyen!

Amúgy ha máskor elment sörözni hány körül ért haza? csak pár óráig volt távol, vagy hajnalig tartó iszogatás volt? Mert ha máskor is sokáig maradtak,a kkor valószínű, h most is csak sörözgettek és dumcsiztak, de ha egyébként viszonylag hamar hazaér ilyen esték után, akkor én gyanakodnék!

2011. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
88%

hazaért már? milyen magyarázatot adott?

egyébként szerintem is nővel volt...tapasztalat.:(

sajnállak:(

2011. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de megkérdezted hogy hol aludt?


Sajnállak, az én párom ki se dugná a lábát, ha beteg a gyerek. Rendben a sörözés, menjen csak a haverokkal, de ha nincs otthon hajnal előtt és nem is telefonál vagy ír nekem...akkor én transzformálódom...anyatigrisből csak tigris marad..bár ő ezt tudja, és nem is tenné. Engem nagyon érdekelne hogy hol aludt, ha nem otthon. Addig viszont nem akarok tanácsot adni, amíg nem írod meg részletesebben mit mondott neked!

2011. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van valami híred róla? Hazaért már?
2011. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még nincs itthon. Talán majd este 6-7 fele. Addig a hangját sem akarom hallani. Nem beszéltem vele, próbálok lehiggadni, hogy ne ordítsam le a fejét a gyerekek előtt ha haza ér.

Mikor reggel hívtam, nem bírtam végighallgatni a dumáját. Mikor elkezdte mondani, hogy "hát ahogy látod nem mentem haza", már tettem is le a telefont.


Az a baj, hogy nem nagyon tudom kideríteni, hogy hol volt valójában, mert nem ismerem a kollégáit. Nekem soha nem mutatta be őket, soha nem hívta ide őket, én meg nem firtattam, ő sem ismeri az enyémeket, mondjuk csak azért ,mert nem is akarta megismerni őket, mondván mit beszéljen ő egy sereg rendőrrel (mivel én az vagyok).

Azért megpróbálok valamit kideríteni, de így elég nehéz. Ha fel is hívom ismeretlenül valamelyiket, valószínű, hogy az első dolga az lesz hogy felhívja a férjemet, hogy szimatolok. :(


Majd este megírom mi volt. Szorítsatok nekem!

2011. okt. 19. 15:44
 26/55 anonim ***** válasza:
.
2011. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

húúú ha rendőr lennék... végighallgatnám a sztorit aztán a térfigyelő kamerákon rákeresnék :D lehet ilyet csinálni? :)


de hogy a kérdésedre válaszoljak, hol fürdött reggel? át se öltözött? vagy már alapból volt nála váltóruha?

ha nem otthon fürdött akkor tuti azt gondolnám, hogy megcsalt :(

én férjem egyszer csinálta azt, hogy este elment, 2re igérte, hogy hazajön de csak 6kor futott be, 7 hónapos volt a fiunk. nagyon ideges voltam és hetekig nem szóltam hozzá, de csak horgászott a haverjával. szerintem megértette, hogy ez már nem fér bele, azóta is rendszeresen megy el éjjeli horgászatra de 1re mindig hazajön :)

2011. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Hihi, ez jó! Sajna nem olyan helyen dolgozom, nem utcán vagyok, meg nem is nagyon lehet nekik sem.
2011. okt. 19. 16:17
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
bízom benne, hogy nem nővel volt. Én nem tudom, hogy mit tennék a helyedben, de azt nem viselném el ha megcsalnának. Ha pedig tényleg csak a haverokkal volt akkor valahogy megértetném vele, hogy ez nem fér bele. Ahogy olvastam teljesen higgadtnak tűnt amikor azt mondta, hogy nem ment haza. Nem értem a férfiakat :(
2011. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok neked estére! Remélem meg tudjátok beszélni!
2011. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!