Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? A férjem kiakasztott.

Figyelt kérdés

Tegnap közölte, hogy elmegy a kollégáival sörözni. Ez rendben is van, csakhogy nem jött haza az éjjel. Se nem hívott, se egy sms. Reggel én hívtam, hogy hol van. Annyit mondott, hogy hát nem mentem haza, a többi nem is érdekelt letettem a telefont.

Van egy 9 hónapos fiúnk, aki mellesleg bárányhimlős, és egy 3,5 éves lányunk, aki most gyógyult meg, én 3 hete gyakorlatilag a lábam se tudtam kitenni a lakásból. Kész vagyok!

Ti mit reagálnátok ilyenre?


2011. okt. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
75%

Szia.


Tegnap olvastam a történetedet és nagyon sajnálom,hogy ilyen megbízhatatlan a párod... Ma visszakerestem,hogy van-e már valami infó,de látom még nem írtál.

Remélem azért minden rendben van nálatok!

Azt meg hogy ilyen higgadtan kibírtad tegnap....hát nem semmi... Ha velem ilyen lenne,akkor én biztos széttelefonáltam volna már magam,hogy hol a fenében van,mit csinál,kivel van...stb...stb... De hogy ne aludjon otthon mikor másnap dolgozni kell menni...?,hát nem tudom.... Gondolod ha csak sörözni volt,akkor ugyanúgy mindenkinek a párja nem aludt otthon?!? Nem hinném..mondjuk én inkább a gyanakvóbb fajta vagyok,nem a higgadtabb,így egyből a legrosszabbra gondolok...,így én azt szűrném le,hogy tuti csajozott...lehet hogy sörözni sem volt,csak egy kifogás,amiért lelehet lépni otthonról.. Lehet hogy már rég óta van viszonya és most arra jutott,hogy milyen jó is lenne már ottaludni a csajnál...(?) Majd amikor reggel beszéltetek akkor meg nem akart téged idegesíteni,mert valahol azért sajnálja a történteket..,meg csak a gyerekei anyja vagy...és nem akart balhét.. Nem tudom basszus..,de én már megőrültem volna hogy nem tudom hogy mi van....

Ha meg tényleg sörözött volna,akkor nem az a természetes,hogy hazatelefonál,hogy figyelj már asszony...kicsit elhúzódik a dolog,ne aggódj?!? Szerintem ez a minimum... Áááhhhh.....férfiak......a farkuk után mennek....,nem az eszük után.......


Majd légyszi írd meg hogy mi volt,mert nagyon idegesít a dolog.....! (bocsi ha nem megnyugtattalak,hanem felhúztalak...)

2011. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Na mi történt azzal a buli királlyal?
2011. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Aggódunk érted és a gyerkőcökért!

Sok erőt a tisztázáshoz!!!

2011. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
?
2011. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Na mi van már?
2011. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2011. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi, hogy nem írtam, eddig, látom sokan szorítottak! Köszi!

Megbeszéltük a dolgokat nagyjából, csak az a baj, hogy közbe jött egy nagyon nem várt dolog, úgy néz ki a párom cége csődbe megy, és valahogy most a másik dolog eltörpült e mellett.

Amennyit a nem itthon alvásról beszéltünk, azt mondta kollégájánál aludt és szánja-bánja bűneit, hogy nem szólt haza. Szerintem nem keveset ittak és ezért nem jött és nem szólt haza. Az a baj, hogy ilyen téren nagyon befolyásolható, és nem bírja nagyon a piát, de mégis iszik néha! Utólag persze mindig belátja, hogy nem kéne, de a társaság mindig belerángatja.

Hát ez van csajok. Most nagyobb gond, hogy jövő hónaptól hogy fogjuk fizetni a számlákat és mit adok a gyerekeknek enni. Most sos állást keresünk, de sajna az építőipar haldoklik továbbra is. Nem tudom mi lesz velünk.


Köszi hogy aggódtatok értem!

2011. okt. 20. 19:17
 48/55 anonim ***** válasza:
100%
abból a szempontból örülök, hogy nem nő volt a dologban és nagyon szorítok, hogy minél hamarabb találjon munkát a férjed
2011. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
75%

Remélem hogy tényleg így volt..,és nem csak mondta hogy a kollégájánál aludt.. /Hacsak az a kolléga nem nő..és akkor nem is hazudott.. :)/

Na akkor ha tényleg így volt és hiszünk neki,akkor jó..,remélem ha lesz legközelebb azért majd tájékoztat a dolgokról..! :)

Sajnálom hogy a munkahelyén a dolgok nem a rózsásak..:(,de remélem hogy minnél hamarabb megoldódnak a problémák ilyen téren is!!!

2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
74%
Én egy szavát sem hiszem.... Nekem ez nagyon furcsa... Meg hirtelen a munkahelyi csőd...ami miatt úgy leitta magát, hogy azt sem tudta él vagy hal... Elfelejtett mindent... Hááát furcsa házasságok vannak mindenesetre...És nagyon naív nők.
2011. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!