Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? A férjem kiakasztott.

Figyelt kérdés

Tegnap közölte, hogy elmegy a kollégáival sörözni. Ez rendben is van, csakhogy nem jött haza az éjjel. Se nem hívott, se egy sms. Reggel én hívtam, hogy hol van. Annyit mondott, hogy hát nem mentem haza, a többi nem is érdekelt letettem a telefont.

Van egy 9 hónapos fiúnk, aki mellesleg bárányhimlős, és egy 3,5 éves lányunk, aki most gyógyult meg, én 3 hete gyakorlatilag a lábam se tudtam kitenni a lakásból. Kész vagyok!

Ti mit reagálnátok ilyenre?


2011. okt. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
És gratulálok a hidegvéredhez...nekem ez nem menne...én a türelmetlen fajta vagyok..nem bírnék estig várni, amíg nem tudom hol aludt. Tehát a büdös borgőzös (csak kifejezésképp) ruhájában ment ma dolgozni, miután egy haverja kanapéján aludt?? Nem értem a dolgot...ha máshoz ment aludni, haza is mehetett volna, hacsak nem valakinél (és nem kocsmában, bárban, sörözőben) történt buli és ott dőlt ki. Nem akarlak szítani, de nekem nem tetszik a történet, én is nőre gyanakodnék. De remélem nincs igazam.
2011. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd meg, mit mondott!
2011. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Na beszéltél már vele? Mit mondott? Gyanúsan viselkedett?
2011. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2011. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha beteg a kislányunk a férjem jobban aggodik , mint én, pedig én is imádom a kislányunkat. Biztosan nem menne el. Remélem minden rendben lesz nálatok. Szorítok
2011. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Én is várom a híreket, remélem, sikerül megoldanotok!
2011. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben!
2011. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Nos? Remélem, minden oké!
2011. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mai férfiak!!!!!!

Hát én nemtudnék ilyen nyugodt lenni.....hívogattam volna egész éjjel az tuti.Nálunk is ilyesmi probléma van....már nemtudok megbízni benne.

Elismerésem a higgadtságodért!

2011. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
?
2011. okt. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!