Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem adatom be a gyermekemne...

Sylsyke kérdése:

Ha nem adatom be a gyermekemnek a 15 hónapos MMR oltást, milyen következményekkel járhat ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyének néztek, de tényleg emiatt.
2011. okt. 20. 11:51
 12/32 anonim ***** válasza:

Ne hidd el,baromság. Ha pstissel lenne fertőzve a vaccina,akkor lettek volna pestises gyerekek, nem? és ha majommitudoménmivel, akkor az lett volna a betegségük. De nem volt.

A netre felkerül nagyon sok baromság és sajnos az emberek elhiszik, mert az hiszik a net egy biztos forrás.

nem igaz.

2011. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

e haragudj, de elképesztő vagy... Inkább hiszel ilyen huhogós bulvár-baromságnak, mint a józan észnek? Szerinted a sok ezer gyerekorvos mind gonsz, és rosszat akar a gyerekeknek?

Inkább örülj neki, hogy nálunk van lehetőség ingyen ilyen oltásra. Tudod, hogy Nyugat-Európában évről évre nagyobb kanyaró járvány van? Nekünk meg is mondta agyerekorvos, hogy 15 hós oltás előtt ne nagyonutazgassunk a gyerekkel.

Mellesleg a kanyarónak nagyon komoly mellékhatásai lehetnek, és 500-ból 1 belehal. Ja, és a nem beoltottak esetében 99,9%százalék a megbetegedés esélye, ha találkozol a vírussal.

Inkább az orvosi tényeknek olvass utána.

2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Én magam sem nagyon hiszek a gyógyszerekben, hiszen tudjuk, hogy mekkora üzlet. De azért ez a cikk mégiscsak túlzás. Na, meg hogy a fejlődő körülmények miatt nem betegednek meg a gyerekek, nem az oltások miatt? Hát, hiszi a piszi. A lányom 5 hetesen majdnem belehalt egy náthába, ha nem viszem be a kórházba, már nem élne. Pedig hidd el, tiszta körülmények közt élünk, csak egyszerűen a piciknek még nincs immunrendszere.

Az elme gyógyító hatásának is vannak korlátai, mint tudjuk, szerintem mindenki meg akar gyógyulni, mégis vannak halálos betegségek.

Máshol is hallottam egyébként, hogy lehet autista a gyermek az oltásoktól, de erre vonatkozó konkrét adat nincs. Arra viszont igen, hogy mennyi gyerek halt meg az oltások nélkül.

Ha nem lenne oltás, akkor meg azért hőbölögnének a népek. Amiatt is sokan elégedetlenek, hogy pl. a Rota elleni oltás milyen drága. Ha meg ingyen lenne, és kötelező, akkor meg az lenne a baj.

2011. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Ez mekkora KAMU cikk!

Egy szakember, aki elvileg azzal foglalkozott egész életében, hogy vírusok elleni oltóanyagokat kísérletezett ki, azt mondja, hogy pestisVIRUST! találtak oltóanyagban? Jesszus, én nem vagyok szakember, csak elég sok mikrobilológiát tanultam, és még én is tudom, hogy a pestist egy Yersinia pestis elnevezésű gram negatív BAKTÉRIUM okozza.

Borzasztó, hogy manapság csak odabiggyeszti valaki hogy dr. és MINDENT el tud hitetni az emberekkel:(


Ráadásul jól felmagasztalja Andrew Wakefieldet, aki valóban készített egy tanulmányt, ami összefüggésbe hozta az MMR-t az autizmussal, de azóta kutatások ezrei bizonyították, hogy nincs ilyen összefüggés, sőt maga Wakefield is elismerte, hogy a további kutatások eredményei számára is meggyőzőek. Erről ennyit.


Az egész cikk elejétől a végéig bűzlik. Emberünket megfenyegeti az FBI, majd ilyen interjút ad? Aminek a világon sehol nincsen visszhangja? Ugyan...


Nem mondom, vannak olyan oltások, amelyek annyira nem szükségesek. De van egy csomó, ami igen jó szolgálatot tett az elmúlt évtizedekben. Pl. a gyermekbénulás elleni. Inkább nézz statisztikákat 1950-es évekből, hogy mennyi ilyen volt, és mennyi van azóta, hogy oltanak ellene!

Ne ülj fel egy ilyen hülye cikknek, ahol saját fontosságától eltelt majom ömleng, és azzal teszi magát érdekesebbé, hogy összeesküvéselméleteket gyárt.

2011. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Édesapám felnőttkorában kapta el, mert amikor ő pici volt, akkoriban nem volt még kötelező beadatni. Nemrég történt, így emlékszem, milyen is volt. Egy hónapig nyomta az ágyat, kórházba épp nem került, de nem gondolom, hogy szeretnéd így látni a gyereked, mellesleg ennek a cikknek én sem hiszek...
2011. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt nem írtam, apukám kanyarós volt, ja, és a 3. orvos jött rá, mi lehet, mert ilyet még nem is láttak a környéken...
2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
47%

Én se vagyok annyira oltás ellenes. A kislányom megkapja a kötelezőket. De én csak azt nem értem, h. akik annyira megvannak itt győződve h. az oltást a tökélynek veszik, és ilyet írnak h. kamu, meg hülyének nézik a kérdezőt, azok mégis miért olyan elhivatottak? Talán dolgoztak ilyen helyen, vagy részt vettek a kutatásban, vagy bele látnak ebbe az egész oltóiparba? Mert én nem hiszem.

Ennyi erővel lehet ez is ugyanolyan hülyeség az h. ti meg az oltást kampányoljátok. Érdekes h. mindig az a hülyeség ami az oltás ellen szólna, pedig ki tudja , mi átlag emberek ebbe nem látunk bele így nem is kéne ilyen egyértelmű meggyőződéseket leírni. Szerintem hagyni kéne az embereket h. eldöntsék beadatják -e vagy nem, ha demokrácia van miért van ez kötelezve? Valószínű h. egyébként is sokan beadatnák.

Ja a háziorvosok pedig nem tehetik meg h. ellene hangolják a pácienseket, mert "nem néznék jó szemmel" ezt.

Ennyire azért ne legyetek elfogultak.

2011. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk elfogultak, a fenti cikkról beszéltünk,ami igen jelentős szakmai hibákat tartalmaz. Nem írhatta olyan aki ezzel foglalkozik,de még olyan sem aki a közelében van az egészségügynek. Senki nem vitatja, hogy minden oltásnak,minden gyógyszernek vannak mellékhatásai. De ami itt le van írva, az baromság. Semminek nem olyan szigorú az ellenörzése mint a gyógyszereknek.
2011. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy Szendi Gábor...
2011. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!