Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiamat hogy,...

7 hetes kisfiamat hogy, szoktathatnám rá arra, hogy önállóan, magától elaludjon? Csak úgy hajlandó elaludni ha, felveszem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a ksifiúnk imádja a zenét, ezt tapasztaltuk már 3-4 hetes korában. Elalváskor betettem neki a baba zene cd-t, halkan szólt, és elaludt egyedül a kiságyban. Először csak napközben mertem kipróbálni, éjszakára csak pár nap után. De bejött :)

Sok sikert!

2009. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Még nagyon pici, ha igényli akkor altasd el a kezedben. Nem fogod elrontani. A mi babánk is azt igényelte és 2,5 hónapos korában egyszer csak észre vettem, hogy már nincs rá szüksége. Azóta berakom a kiságyba és elalszik magától.
2009. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor már nem izgulok azon, hogy sose fog önállóan elaludni, és elrontok valamit.
2009. máj. 3. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rontasz el semmit. Az ilyen kicsi babák még nem tudnak egyedül elaludni. Mindegyiknek kell valami segédeszköz. Aki állítja, hogy csak leteszi az újszülött babáját, és az alszik egyedül, az nem mond igazat. Az a lényeg, hogy olyan segédeszközt válassz, amit később sem fogsz megbánni. pl. cumi, azzal egyedül is elalszik, vagy zene.

Az én babám kb. 8 hónapos korától alszik el egyedül a kiságyban. Előtte cumi volt, majd 6 hetesen úgy döntött, hogy nem kell. Utána cicin alvás. Végül magától leszokott szerencsére.

Mondjuk a húgomat ringatni kellett 1 éves koráig. Az egy 10 kg-os babánál azért már elég gáz.

2009. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 hetesen még nagyon pici!

Ráérsz majd később egyedül altatni!

2009. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!