Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit találjak ki fiam első...

Mit találjak ki fiam első szülinapjára? Pont egy hónap múlva lesz.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 20:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Anyósomékat biztos nem fogom:)
2011. okt. 24. 20:41
 12/16 porcukormókus ***** válasza:
50%
Hívass csajt hozzá! :D
2011. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

20:14 vagyok, nem értelek 21:33-as...miért sok amit írtam?

100 db labdát tesómtól kapta, am a tescoban 2500 ft volt. kisméretű, a kezébe elfér, azóta is imádja.Amint írtam, 20-an voltunk, de lehet, hogy 23-an:-)! ez ha most gyorsan összeszámolom: 10 család..és mindenki hozott neki ajándékot, sőt sokan két ajándékot is, de! a szük családon kívül(mamák, tesóm, én) mindenkinek kikötöttem, hogy max 2000 ft-ért vegyen neki ajándékot, mert mindenkinek van gyereke, és senkit nem vet fel a pénz, szóval csak olcsó, de hasznos dolgot kérünk. Mivel ismerem a fiam, ezért tudtam ötleteket adni a családtagoknak, hogy minek örülne. ja, és még van olyan ajándék ami eszembe sem jutott. Nem hiszem, hogy oilyan sokminden lett volna. És mikor játszik vele? a mai napig ! habár fél éve volt a szülinapja, de még mindegyiket szereti!!!ÉS azóta nem volt neki ünnep, nem kapott ajándékot, csak 1,2 dolgot az is könyv.

Bocsi kedves kérdező, hogy reagáltam , de nem tudtam megállni:-)

Boldog SZülinapot a kisfiadnak! :-D

2011. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kapott tortát, amit széttrancsírozhatott, voltak más babák, játszottak, nagyon élvezte a sürgés-forgást! Feldíszítettük a kertet lufikkal, szalagokkat, Boldog Szülinapot felirattal. (most már inkább a lakást lehetne)Egy leselejtezett lepedőből előző este a férjemmel csináltunk egy "zászlót" amit kiraktunk a kapura "Csupi 1 éves" felirattal, rajzokkal, lufikkal körülvéve. Óriási sikere volt. A végén az összes gyerek leült elé, és úgy fotóztuk Őket ! Természetesen rengeteg képet, videót csináltunk, így majd ha nagyobb lesz, meg tudjuk mutatni Neki élete első szülinapi "buliját" ! :)
2011. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

20.14es

semmi baj,a helyedben erre én is reagáltam volna:)

Kedves utolsó válaszoló a ti bulitok is jó lehetett:)

még egyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat,ötleteket

2011. okt. 24. 22:10
 16/16 anonim ***** válasza:

a lányom aug.-ban volt egy éves. s tényleg igaz hogy ez inkább a szülők miatt van. pl. a mi esetünkben tényleg ünnep az hogy nem volt lélegeztetőn, úgy mint egy évvel előtte. élt, és nem voltak kétségek hogy mégsem marad életben.


szóval: család összegyűlt: testvérek, nagyszülők. 19-en voltunk. fújtam fel lufit, kiakasztottam a kapura (igaz a fele eldurrant mert fújt a szél). a teraszra is tettem fel lufikat. volt torta amit a keresztanya sütött, egy gyümis és egy krémes. Bográcsoltunk és ennyi. szerény ajándékok voltak, semmi FP játék meg ilyenek, de azért jó volt.


szerintem fújj fel te is lufikat mikor a baba mondjuk délután alszik. aggasd körbe vele a házat. aztán egy kicsi torta amibe beletrancsikolhat és legyen az este csak a hármótoké :)


Boldog szülinapot előre is!

2011. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!