Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a gyógyszertá...

Lehetséges, hogy a gyógyszertári fürdetőtől vannak a babámon ekcéma-szerű foltok?

Figyelt kérdés
A végtagjain ujjbegynyi (felnőtt ujjbegynyi) száraz foltok vannak a hajlatok közelében (könyök- és térdhajlatnál). Néha picit piros, de ez nem annyira jellemző. Ha bekenem testápolóval, akkor úgy néz ki, hogy jobb lesz, de nem tűnik el, tartósan nem javul. Mitől lehet szerintetek? Lehet, hogy a fürdetőtől? 5 hónapos egyébként.
2011. okt. 26. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az ekcemara kapott anyatej helyett tapszert??? No komment...

Elnezest, ha felreertettem volna.

2011. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én azt a választ úgy értelmeztem, hogy akkor lett ekcémás, amikor áttértek a tápszerre. Utána írt fel a doki másfajta tápszert.
2011. okt. 27. 13:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Tegnap 8:30 vagyok! Igen, rosszul írtam. Tehát 2.5 hós kora óta tápszeres, Milumil HA1-et evett, utána vettem észre a foltokat,ezért leváltottuk Milumil Pregominra,ami tejérzékenyeknek van. Sajni a tejem 1 hét alatt elapadt, ezért lett tápszeres. :( A fürdető nekünk gyógyszertári...
2011. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!