Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én reagáltam túl szerinte...

Csak én reagáltam túl szerintetek? Anyós-kérdés.

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a páromnak nincs kötött munkaideje, "elvileg" reggel 8tól este 8ig dolgozik, gyakorlatilag meg volt már úgy, hogy 10, fél 11kor ért haza este, mert lifteket szerelnek és ha cím van, menni kell.. Én itthon vagyok a kicsivel(3 hónapos), örülök, ha néha ki tudok szabadulni a 4 fal közül. Anyósom most nyáron lett nyugdíjas. A nagymamával egy házban, de külön lakrészben lakunk, anyósom hozzá szokott lejönni délutánonként meg tenni-venni nála, ilyenek.

A problémám: ma mentünk volna vásárolni, délután negyed 1, fél 1 körül párom beszélt anyósommal, hogy a gyerekre tudna-e vigyázni, hogy ne kelljen a sok, esetleges beteg ember közé vinni. Azt mondta anyósom, hogy jó, legfeljebb hamarabb jön(3, fél 4 körül szokott). Mellesleg máskor is vigyázott már rá. De közben már páromnak is szóltak, hogy mennie kéne dolgozni a város másik végére, Óbudára. Tűkön ültünk, hogy mikor jön, de csak jóval 4 óra után jött, majdnem fél 5 körül, és amikor mentünk volna bevásárolni, szólt anyósomnak párom, hogy jöjjön át. Erre anyósom: "Tudtommal alszik a gyerek." Mármint hogy minek jöjjön át a másik lakrészből... Nem szóltam eddig sem, de erre a mondatára majdnem eldurrant az agyam, mert én az alig 5 méterre levő teraszra is alig merek kimenni, ha alszik a gyerek, nehogy vmi baja legyen, leessen az ágyról, stb, pláne amióta láttam azt a videót arról a japán kislányról, hogy mi történt vele.. Amúgy körbe volt támogatva párnákkal az ágyon. Párom is megharagudott az anyjára a "beszólása" miatt, pláne hogy nem akart olyan későn hazajönni a munkából, és inkább vittük magunkkal a kicsit. Úgy döntöttem, hogy máskor vagy visszük magunkkal a gyerkőcöt vagy inkább itthon maradok vele.

Ne értsetek félre, nekem nem is igazán azzal van a bajom, hogy későn jött, bár a párom miatt egy kicsit ezzel is, hanem azzal, hogy ennyire felelőtlen lenne, hogy magára hagyja a gyereket, hogy át sem akart jönni a közelébe. Anyósom amúgy rettentően macskabolond, a nagymamánál levő két macskájáról is úgy nyilatkozik, hogy az az ő két gyereke, meg amúgy is egy kicsit szétszórt, máshogy nem tudom elmagyarázni, akinek hasonló az anyósa/anyja, az sejtheti..


Bocsi, hogy ennyire hosszú voltam, de ki kellett írnom magamból. Ti mit gondoltok erről? Írjátok le nyugodtan a véleményeteket!

Köszönöm


2011. okt. 27. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Én igazat adok neked!

Szerintem legközelebb nyugodtan vigyétek magatokkal!

2011. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket! Igazából a részemről most már ez volt az utolsó csepp a pohárban, ahogy viselkedett anyósom. Foglalkozni foglakozhat vele, nem azt mondom, ha itthon vagyok, de rábízni már nem merem igazán többé.. :-(
2011. okt. 28. 07:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is igazat adok neked!
2011. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!