Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Folyton nyüszít,...

Mit tegyek? Folyton nyüszít, mérgelődik?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos kislányom eddig gyönyörűen eljátszogatott a játékaival. 2 napja viszont semmi nem jó neki. Mindent félredob, egész nap nyüszít, mérgesen nyög, sír.

Mi lehet ez? Hogy oldjam meg?


2009. máj. 5. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megnyugtatni lehet a fogacskái mozognak és amiatt olyan nyugtalan.
2009. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tippek látatlanban: időjárás, front miatt, ez mondjuk nem szokott 2 napig tartani.

Valószínűbb, hogy jön a foga. A gyógyszertárban kérdezz rá, van olyan gél és folyadék, amivel ha bekened, enyhíti a fájdalmát (nem jut eszembe a neve, de a gyógyszertárban tudni fogják..)

Ha bekened és nem enyhül, akkor nincs tippem, de én először ezzel próbálkoznék.

Alul középen jön az első két fog, ott kenjed, én gélt szoktam venni és szuper jó, panaszmentes volt a teljes fogzás.

2009. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a fogai lesznek.A lányom is nagyon megkínlódik velük.Vegyél dentinox gélt,és azzal kenegesd be neki.Tudsz homeos bogyót is venni.Nekünk nem segített.Hütörágóka.Rebeka szerette.Meg van neki nuk tól maszírozó az ínnyére.Azt a mai napig használja...

Már 12 fogunk van és jön a köv.kettö.

2009. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dologel v Dentinox.

Ha tényleg fogzás (ami könnyen lehet).

2009. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tuti a fogacskái, dentinox nagyon jó...legyen otthon lázcsillapító is
2009. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Így hirtelenjében adtam neki Nurofent, és már jobb is lett (kopp-kopp). A javaslataitokat ki fogom próbálni! sziasztok!

2009. máj. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!