Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, ha nem...

Rossz anya vagyok, ha nem viszem ki mindennap sétálni a kicsit? Őszintén: ti mindennap kimentek?

Figyelt kérdés
Leginkább emeletes, panel, tömbházak... lakói érdekelnek, nem kertes házban élők...
2011. okt. 31. 13:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hétvégén nagyon ritkán nálunk is előfordul, hogy csak úgy elvagyunk. Ilyenkor igazi lustulás van, megengedem,hogy tévézzenek és mi is pihenünk a párommal. Mondjuk a kicsi 10 hónapos, ő ugye nem tévézik,de még alszik délelőtt is,úgyhogy azért ilyenkor tényleg lazább. De ez ritka, általában hétvégén családi programként csinálunk valami kinti programot, hétköznap pedig a délelőttök nagyobbik felét (ált. f10-12-ig) lent vagyunk. cserébe jó nagyot alszanak délután :)
2011. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
En nem. Mindketten dolgozunk a ferjemmel a kisfiam meg bolcsibe van. A bolcsibe neha kiviszik mert van egy hatalmas kertujuk jatszoterrel de inkabb akkor amikor sut a nap vagy nagyon jo ido van. Ilyenkor mar egyre ritkabban viszik oket ki. Neha a ferjem hazahozza a kisfiam gumicsizmajat a bolcsibol mert koszos. Ilyenkro tudom, hogy kint is jatszodtak. De ez nem mindennapos. En 17 ora utan nem viszem mar ki mert keszitem a vacsit es inkabb bent epitunk, jatszunk, meset nezunk... Nyaron a ferjem el szokta vinni a jatszoterre 15 ora utan mert neki tobb ideje van. En csak hetvegen viszem de akkor egesz nap tekergunk. :)) Sajnos ez van.
2011. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mi mentünk mindennap.Télen is,ha nagyon hideg volt akkor max fél órát voltunk el.Esőben(nem szakadóban)is elvittem,rátettem az esővédőt és kész.Most már 19 hónapos,most viszont ha esik vagy valami miatt nem tudunk elmenni akkor nagyon nyűgös.
2011. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi naponta 3x megyünk. De azért mert van kutya, és délelőtt séta a parkban a kutyával, akkor ő a hátamon nézelődik, majd hazajövünk eszik alszik. Ha felkelt babakocsival elmegyünk valahova( vásárolni, játszótér, rokonok, barátnők) Este fele 7 körül még lemegyünk a kutyával, akkor ő megintcsak a hátamon van, néha el is alszik.
2011. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amikor nem mész ki vele sétálni, szellőztes sokszor.
2011. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én minden nap kiviszem a gyereket babakocsiban, pedig nagyon sokszor nehezemre esik, főleg hogy a szülés után megmaradt túlsúlyom miatt még depressziós is vagyok. Állítólag a babának jó ha minden nap levegőzik. Én mondjuk nem érzem magam jobban tőle, de a gyerek pl egész nap nem alszik, viszont a babakocsiban igen, jót tesz neki a friss levegő.
2011. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mennyi plusz kilód van? (nekem 30 lett a végére, ebből 10 ment le....)
2011. nov. 2. 10:09
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel jó vagy rossz anya, hogy kiviszed e minden nap levegőzni a gyereket! Sokszor nagyon nehéz rávenni magam, pl. ha fáradtabb vagyok, vagy nekem is fáj valamim, vagy ha csak az öltöztetés nehézségére gondolok ("anya, nem ezt, másikat!").ennek ellenére minden nap lemegyünk a panelból, ált. napi kétszer.
2011. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Vétek ilyen jó időben, mint ami eddig is volt, nem kimenni sétálni. Neked is jót tesz és a babádnak is.

Én mindkettőt mindennap kiviszem, pedig mire összekészülődünk, még az életkedvem is elmegy.

3 éves biciklis, 8 hónapos babakocsis gyerkőccel.

2011. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdezőhöz: Nekem 31kg jött fel terhesség alatt, szüléssel lement 16kg, maradt 15kg, de most feljött hozzá 3kg. Szörnyű. Most fogok majd bele a 13 napos kemény diétába, hisz úgy sem tudtam szoptatni, nem volt tejem.
2011. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!